۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۴

مظاهری: مقابل منتخب جهان خوب بازی کردیم

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی گفت که الهلال تیم منتخب جهان است و شاگردان رحمتی نمایش خوبی مقابل این تیم داشتند.
کد خبر: ۱۲۳۰۲۳
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، رشید مظاهری در خصوص شکست 3 بر صفر نساجی مقابل الهلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: درباره بازی که اصلاً نمی‌توانیم صحبت کنیم. فقط این را می‌توانم بگویم که اینجا طرفداران تفاوت میلیون دلار و بازیکن را می‌بینند. 200 میلیون دلار تفاوتش همین است. همه تلاش‌مان را کردیم؛ اما نساجی برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است.

وی افزود: در برخی از دقایق مسابقه الهلال را تحت فشار گذاشتیم با اینکه آنها منتخب جهان هستند. می‌توانم بگویم که مردم می‌توانند خیلی خوشحال باشند و ما از آنها تشکر می‌کنیم که این مقدار راه را طی کردند و به تهران آمدند. امیدواریم همه توان‌مان را بگذاریم و هر طوری که شده، کاری بزرگی که باید را انجام دهیم.

دروازه‌بان نساجی درباره لحظات بروز درگیری میان بازیکنان الهلال و نساجی ضمن تلاش او برای میانجیگری، گفت:  برخی بازیکنان نساجی برای اولین بار در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر شدند. وقتی تیم از نظر نتیجه عقب است باید از درگیری فرار کنیم. وقتی تیم عقب است باید دنبال به جبران نتیجه و فرار از درگیری باشیم چرا که به ضرر ما است. تمام تلاشم را کردم که بازی سریع به جریان بیفتد تا برای جبران نتیجه تلاش کنیم اما آنها حرفه‌ای بودند و یک‌جایی عمداً به سمت بازیکنان ما می‌آمدند. الهلال منتخب جهان است، اما اینطور نیست که ما شانس صعود نداشته باشیم و بهتر از آنها بودیم. یکی از شانس‌های اصلی صعود از این گروه هستیم.

مظاهری با اشاره به اخراج امیرمحمد هوشمند و ارائه بازی بهتر تیمش در نیمه دوم، گفت: وقتی بازیکن کم می‌شود فشار روی تیم می‌آید. تمام بچه‌ها تلاش‌شان را کردند که جای خالی امیرمحمد هوشمند را پُر کنند.