۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۸
مس کرمان 4 - شهر راز شیراز 2؛

راز سه امتیازی مس با چهار گل فاش شد!

مس کرمان در یک بازی نفسگیر، جذاب و پر گل با نتیجه چهار بر دو حریف شیرازی خود را شکست داد.
کد خبر: ۱۲۳۵۲۹
به گزارش "دی اسپورت"، در چارچوب هفته یازدهم لیگ یک، مس کرمان در یک بازی حساس میزبان شهر راز شیراز بود که این مسابقه بسیار جذاب دنبال شد و تا دقایق پایانی نیز پر از موقعیت‌های دیدنی و خطرناک بود.

تا دقیقه ۲۰ بازی بدون گل مساوی در جریان بود اما این اتفاق آرامش قبل از طوفان بود. گل اول برای مس کرمان در دقیقه ۲۱ توسط علی وزیری پناه به ثمر رسید. برروی یک پاس عمقی توپ به وزیری پناه رسید و حرکت انفرادی این بازیکن در از پیش رو برداشتن مدافع مستقیم او را در موقعیت گل قرار داد که شوت عالی این بازیکن تبدیل به گل اول بازی شد.

گل دوم برای مس کرمان توسط علی وزیری پناه از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۲۸ به ثمر رسید تا میزبان اختلاف گل خوبی ایجاد کند اما موتور شهر راز بعد از گل‌های خورده تازه روشن شد.

یا یک پاس عمقی و شکاف بین مدافعان مس کرمان بازیکن تیم شهرراز به راحتی صاحب موقعیت شد تا با یک ضربه دقیق گل اول تیم شهرراز را به ثمر برساند. گل اول شهرراز در دقیقه ۳۵ توسط رضا آقابابایی به ثبت رسید.

چند دقیقه بعد این بار برای شهر راز پنالتی گرفته شد. گل مساوی برای تیم شهرراز در دقیقه ۴۱ توسط پیمان نامور از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تا نتیجه در نیمه اول دو بر دو بشود.

مس نیمه دوم را با گلزنی در ثانیه ده این نیمه طوفانی شروع کرد. بر روی حرکت عالی پوریا غلامی در لب خط و پاس کات بک او به خشایار زبرجد، این بازیکن با ضربه ای عالی گل سوم مس کرمان را به ثمر رساند تا بازی ۳ بر ۲ شود.

حرکت انفرادی و فوق‌العاده دیدنی خشایار زبرجد و دریبل چشم نواز او و یک ضربه فنی از زاویه بسته گل چهارم مس کرمان را به ارمغان آورد تا نتیجه ۴بر۲ به سود مس کرمان شود و این بازیکن نیز همانند علی وزیری پناه دبل کند.

در پایان بازی هم شهرراز موقعیت‌های بسیار خوبی خلق کرد اما هیچ یک تبدیل به گل نشدند واین بار شیرازی‌ها به بازی برنگشتند تا مس کرمان برد شیرینی را به‌دست آورده باشد. مس با این برد ۱۴ امتیازی شد و در رتبه نهم جای گرفت. شهرراز نیز با همان ۱۶ امتیاز هشتم است.