۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴
ون پارس اصفهان 1 - چوکای تالش 0؛

شانس بزرگ چوکا در فولاد شهر چال شد

تیم فوتبال چوکای تالش با شکست یک بر صفر در اصفهان، حالا فقط روی کاغذ برای ماندن در لیگ دسته اول شانس دارد.
کد خبر: ۱۲۱۲۵۴
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ اتفاقات هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول به هیچ وجه برای هواداران تالشی و در واقع شاگردان جهانگیر عسگری خوب پیش نرفت. چوکا که در بازی هفته قبل موفق شده بود در خانه استقلال خوزستان را شکست دهد، در این هفته میهمان ون‌پارس در ورزشگاه فولادشهر بود و با گل کرمعلاچعب در دقیقه 59 مهاجم نیم فصل اول خودشان که به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد، بازی را واگذار کردند.

پیروزی در این مسابقه می‌توانست چوکا را که بالاتر از خلیج فارس ماهشهر 21 امتیازی و در رتبه شانزدهم بود را 24 امتیازی کند، اما نه آنها در این ماموریت بسیار مهم موفق شدند و نه تیم شهرداری آستارا اشتباه کرد تا در فاصله 3 هفته مانده تا پایان رقابت‌های لیگ دسته اول تا حد زیادی بتوان سقوط دوباره چوکای تالش را قطعی دانست.

چوکای تالش که دو فصل پیش در هفته ماقبل پایانی مسابقات با سرمربیگری فرشاد پیوس به لیگ دسته دوم سقوط کرده بود، سال گذشته بار دیگر توانست با کسب عنوان قهرمانی به رقابت‌های لیگ دسته اول بازگردد، اما آنها در فصل جاری هم با تغییرات متعدد مدیریتی و مربیگری مواجه شدند تا حالا شانس بسیار کمی برای ماندن داشته باشند.

در سوی دیگر این میدان ون پارس با سرمربیگری علی‌اصغر کلانتری توانست با کسب پیروزی یک بر صفر در اولین فصل حضور خود در رقابت‌های لیگ دسته اول 40 امتیازی شود و در جایگاه قابل توجه هفتمی جدول مسابقات قرار بگیرد.
ترند های روز