۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۲

خمس: باید ۴ گل به پیکان می‌زدیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: اگر می‌توانستیم ضربات نهایی را در دیدار مقابل پیکان بهتر بزنیم، بازی ۴ بر صفر می‌شد.
کد خبر: ۱۲۱۲۵۷
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پاکو خمس در نشست خبری بعد از برتری یک بر صفر تراکتور مقابل پیکان، گفت: حریف برای زدن گل تساوی، باید خیلی شانس می‌آورد. نیمه اول خوب کار کردیم و باید چهار گل به ثمر می‌رساندیم. روی این موضوع باید کار کنیم که چرا نتوانستیم به گل‌های بیشتری برسیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر دلایل روی آوردن تراکتور به شوت از راه دور در نیمه اول عنوان کرد: شوتزنی یکی از راه‌های گلزنی است. ما همه‌جوره روی دروازه پیکان موقعیت ایجاد کردیم و صرفاً به شوت‌زنی اکتفا نکرده بودیم. در نیمه اول که باد به نفع‌مان بود، روی شوتزنی برنامه‌ریزی کرده بودیم.

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که «آیا شاهد تراکتور ایده‌آل شما بودیم؟» گفت: نمایش تراکتور در نیمه اول ایده‌آل بود؛ البته باید موقعیت‌های گلزنی را تبدیل به گل می‌کردیم، اما نیمه دوم شرایط جوی کار را سخت کرد. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و اگر می‌توانستیم ضربات نهایی را بهتر بزنیم، بازی چهار بر صفر می‌شد.

خمس با بیان اینکه ما همواره برای زدن ضربات آخر تمرین می‌کنیم، تصریح کرد: برخی نواقص را می‌توان با تمرین بیشتر رفع کرد، اما گلزنی استعداد ذاتی است. امروز در تمام کنندگی مشکل داشتیم، وگرنه نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

وی‌ با تشکر از حمایت هواداران گفت: از تماشاگران به خاطر حمایت در زیر باران و هوای سرد تشکر می‌کنم. شاید هواداران دیگر تیم‌ها اینطور حمایت نمی‌کنند. با حضور آنان کار ما راحت می‌شود و امیدوارم در بازی با نساجی هم ما را حمایت کنند؛ چرا که به سه امتیاز بازی‌های آینده نیاز داریم.

خمس در خصوص دلایل عدم حضور محمد عباس‌زاده در ترکیب اصلی و شایعات مطرح شده در این زمینه، گفت: من راجع به موضوعات جدی صحبت می‌کنم و در خصوص شایعات حرف نمی‌زنم. موضوع خاصی وجود ندارد.

سرمربی تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا قول قهرمانی در فصل بعد را می‌دهد؟ گفت: دوست داشتم قول قهرمانی در فصل آتی را بدهم، ولی نمی‌توانم بابت نتایج قول بدهم. می‌توانم این اطمینان را بدهم که تلاش لازم را انجام خواهیم داد.

وی در پاسخ به انتقاد یکی از خبرنگاران در رابطه با عملکرد هاشم‌نژاد و قنبری و عدم حضور عباس‌زاده در ترکیب اصلی، گفت: پست محمد عباس‌زاده با مهدی هاشم‌نژاد و قنبری متفاوت است و تا زمانی که من سرمربی هستم، در این رابطه تصمیم خواهم گرفت.
ترند های روز