۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۴

انرخوس: پنالتی نفت آبادان همه چیز را عوض کرد

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: در نیمه دوم پنالتی همه چیز را عوض و پس از آن نفت آبادان خیلی بهتر بازی کرد.
کد خبر: ۱۲۱۲۶۴
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کارلوس انرخوس پس از شکست چهار بر صفر نساجی مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: نیمه اول صنعت نفت خیلی خوب بازی کرد اما حریف را خوب کنترل کردیم. در 10 دقیقه ابتدایی حریف خوب بود اما در ادامه ما شانس و موقعیت خیلی خوبی داشتیم. در نیمه دوم پنالتی همه چیز را عوض کرد و پس از آن نفت آبادان خیلی بهتر بازی کرد. در آن لحظات کنترل بازی از دست ما درآمد و توانستند توپ را کنترل کنند. پس از گرفتن پنالتی‌ها موقعیت صنعت نفت خیلی بهتر شد.

وی درمورد اینکه شاگردانش امروز مقابل تیم پانزدهم جدول بازی کردند و آیا تیمش باید جلوی چنین تیمی این ساختار دفاعی ضعیف را داشته باشد، پاسخ داد: صنعت نفت تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خوبی دارد اما تکرار می‌کنم ما پس از 10 دقیقه ابتدایی نیمه اول بهتر بازی کردیم. با این وجود پس از پنالتی همه چیز عوض شد. بار دیگر تکرار می‌کنم نفت آبادان بازیکنان خوبی دارد و لایق برنده شدن بود.

سرمربی نساجی در خصوص حمایت هواداران از صنعت نفت، توضیح داد: خیلی خوب بود. از همان اول بازی خیلی خوب تیم خود را تشویق و حمایت کردند. در نهایت کار خیلی خوبی انجام دادند که توانستند به این شکل بازی کنند. زیبایی فوتبال به هوادارانش است. 

انرخوس تاکید کرد: پس از بازی وقتی نتیجه یک بر صفر شد می‌خواستیم حمله کرده و نتیجه را مساوی کنیم اما مهاجمان صنعت نفت خیلی خوب هستند و ضدحملات خوبی می‌زنند. طبیعی است تعویض کردیم تا نتیجه دست کم مساوی شود اما در نهایت 2 پنالتی و یک ضربه ایستگاهی حریف تبدیل به گل شد. همین دیگر.

وی درمورد اینکه آیا به باشگاه نساجی قولی داده یا قولی از این باشگاه گرفته است زیرا شاید در 5 بازی کاری نتواند برای این تیم انجام بدهد، توضیح داد: نه قولی به هم نداده‌ایم.هر بازی را سعی داریم ببریم زیرا حرفه‌ای هستیم.
ترند های روز