۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۰

زارع: سپاهان ما را دست‌کم گرفته بود

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی اعتقاد دارد در بازی امروز تیمش در خانه سپاهان، شاگردان مورایس ملوانی‌ها را دست‌کم گرفته بودند.
کد خبر: ۱۲۱۲۸۷
زارع: سپاهان ما را دست‌کم گرفته بود
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مازیار زارع پس از تساوی یک - یک ملوان بندر انزلی مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود، هر تیمی که به اصفهان می‌آید با چنین جو و فشاری مواجه می‌شود. سپاهان تیم بسیار خوبی است و ما پیش‌بینی چنین شرایطی را می‌کردیم. چیزی که مسلم بود این بود که بازیکنان ملوان پا پس نکشیدند و تا دقیقه 90 جنگیدیم که حداقل امتیاز را بگیریم. خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد، اینکه بچه‌های ما تلاش کردند و با توجه به اینکه یک گل خورده بودیم و می‌توانستیم حتی گل‌های بعدی را دریافت کنیم، تمرکز لازم را داشتیم و در نهایت بازی با نتیجه مساوی تمام شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: درباره تیم‌های دیگر دوست ندارم نظر بدهم، ولی فکر می‌کنم به‌عنوان کسی که سال‌ها در فوتبال است، سپاهان ما را خیلی دست‌کم گرفت و بچه‌های تیمم نشان دادند که با تمرکز و دوندگی زیاد می‌توانیم در چنین جوی بازی کنیم و حداقل امتیاز ممکن را بگیریم. تیم سپاهان تیم بسیار باکیفیتی است و فکر می‌کنم ملوان تنها تیمی است که در نیم‌فصل دوم در اصفهان از سپاهان امتیاز گرفته است. امیدوارم در ادامه راه این تیم موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان افزود: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، من بازی با فولاد را یادم می‌آید که کاملاً به همین شکل بازی کردیم و مستحق تک امتیاز بودیم و در بازی با استقلال هم در جام حذفی به همین شکل بازی کردیم و تا قبل از اخراج بازیکن‌مان خوب بازی کردیم. باید به خوبی‌های فوتبال فکر کنیم. در این شرایط حساس و چنین جوی آمدیم امتیاز گرفتیم و خودمان به این امتیاز نیاز داشتیم و در جدول به ما کمک کرد. من امیدوارم هر تیمی که شایسته قهرمانی است و تلاش بیشتری می‌کند، قهرمان شود. ما امروز شرافت فوتبال را نشان دادیم و با تمام قوا بازی کردیم. در سه بازی بعدی‌مان هم مطمئناً به همین شکل بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی راجع به جایگاه تیمش در جدول گفت: من از جایگاه تیمم با توجه به بضاعت‌مان خیلی راضی نیستم و باید بهتر شویم. شما خبر ندارید که بچه‌های ما چقدر در بازی‌های‌شان جنگیدند. ما به‌عنوان یک تیم جوان و کم‌تجربه بعد از هفت سال به لیگ برتر آمدیم. هشت بازیکن امروز ما که مقابل سپاهان بازی کردند سال گذشته در لیگ یک بازی می‌کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که «پیش‌بینی می‌کردید مقابل سپاهان روی توپ‌های بلند به گل برسید؟»، تصریح کرد: سپاهان در ضربات ایستگاهی فوق‌العاده خطرناک بود و اینکه بگویم ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم، نه. ما بیشتر پشت دفاع سپاهان را هدف گرفته بودیم و در نیمه اول هم چند موقعیت داشتیم. در ضربات ایستگاهی هم تمام تیم‌ها در فوتبال دنیا روی آن کار می‌کنند که هر دو گل بازی امروز هم روی این تاکتیک به ثمر رسید.

زارع درباره حاشیه‌های داوری بازی با سپاهان و اینکه فکر نمی‌کند نقش داور چهارم در فوتبال ایران زیاد است، خاطرنشان کرد: فوق‌العاده زیاد است. ببینید امروز چه فشاری روی ما و سپاهان بود. هر دو تیم تحت فشار هستند و ممکن است یکسری رفتارها صورت بگیرد. متأسفانه خیلی زود کارت‌ها خرج می‌شود و باید روی این موضوع تأمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در پاسخ به این سؤال خطر سقوط را احساس می‌کند، گفت: نه، ما خطر سقوط را احساس نمی‌کنیم، ما تمام بازی‌های رو در رو با تیم‌های پایین جدول را بردیم و همه می‌دانند که ما تمام تلاش‌مان را برای ملوان کردیم و نیاز داشتیم که یک امتیاز را بگیریم.

زارع درباره وقت تلف کردن بازیکنان ملوان تصریح کرد: من اصلاً چنین چیزی را قبول ندارم، طبیعی است که ما مقابل سپاهان بازی می‌کردیم. من سؤالم این است که سپاهان در اهواز مقابل فولاد چطور بازی کرد؟ بازیکنان من با شرافت بازی کردند. از رامین رضاییان و فرشاد احمدزاده می‌توانید سؤال کنید. یک بازیکن من به زمین افتاد و درد داشت. من از فوتبال می‌روم اگر به بازیکنم یاد بدهم که وقت تلف کنند. این در مرام من نیست.  دلیل نتیجه گرفتن سپاهان وقت تلف کردن بازیکنان ملوان نبود. سپاهان به اندازه سه تیم بیشتر از تیم من بازیکن دارد، نوش جانش، ولی نباید زحمات بازیکنان تیم من را زیر سؤال برود. این حرف‌ها در مرام من و تیم من نیست.
ترند های روز