۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴

اشکش: فولادی‌ها زمین را خیس کرده بودند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فولاد امکانات یک تیم حرفه‌ای دارد و اینکه بخواهیم زمین را خیس کنیم تا به اهداف تاکتیکی برسد در شخصیت فولاد نیست.
کد خبر: ۱۲۱۲۹۰
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ابراهیم اشکش بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: از میهمان‌نوازی فولاد تشکر ویژه می‌کنم. فولاد امکانات یک تیم حرفه‌ای دارد و اینکه بخواهیم زمین را خیس کنیم تا به اهداف تاکتیکی برسد در شخصیت فولاد نیست. زمین گل شده بود انگار در روز بارانی بازی می‌کنیم. مردم ساده‌ا‌ی هستیم، اما نباید فریب بخوریم. بازخورد فنی کارها مهم است.

وی ادامه داد: از این مساله گلایه‌مند هستم، زیرا این کار در شان فولاد نیست. امروز اگر داور حق را به حقدار می‌داد با امتیاز بازی را ترک می‌کردیم. برای حفظ تیم امیدوارم و با تمام وجود کار می‌کنیم. داور هم داور خوبی است، اما قبل از گل خوردن یک پنالتی 100درصد ما را داور نگرفت و ادامه کار هم با ما لج کرد. در دقیقه 2 فهمیدم که تفکر داور روی تیم ما منفی است!

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: تمامی 50-50 را به فولاد داد. بازیکن ما را در محوطه جریمه سرنگون کرد و پنالتی واضح در دقیقه 80 گرفته نشد و در یک صحنه دیگر هم پنالتی رخ داد. از زیاری داور مسابقه بعید بود. اگر این مسایل را نبیند کدام داور این صحنه ها را ببیند. تمامی تماشاگران صحنه را دیدند اما داور ندید. اگر صحنه سخت بود حرف دیگری بود اما در دقیقه 2 مسابقه داور  چیز دیگری نشان داد. نفت مسجدسلیمان تیم منسجمی است. پولی قرار بود که بازیکنان بدهند که ان شالله پرداخت می‌شود.

اشکش با انتقاد از قانون مجلس گفت: کرمان این همه هزینه برای فوتبال می‌کند، اما در خوزستان نفت و گاز مال ماست و تمام شهر بوی نفت می‌دهد، چرا نباید در فوتبال هزینه شود؟ چرا حداقل دستمزدها را نمی‌توان پرداخت کرد؟ نمایندگان مجلس مگر وظیفه شما دفاع از حق و حقوق مردم نیست تنها سرگرمی مردم فوتبال است نه باغ وحش نه شهربازی و نه سینما داریم. همین فوتبال دلخوشی مردم است. مردمی نجیب هستند اما قانونی وضع کردید که فوتبال را نابود کنید. چرا نفت اهواز باید به مشکل بخورد؟

وی تاکید کرد: آیا نباید به این مسایل رسیدگی شود؟ دروازه‌بان نفت که اکنون یک بازیکن خوب شده قیمت این بازیکن را با قیمت دروازه‌بان فولاد مقایسه کنید. فاصله بسیار زیاد است. بازیکن 16 ساله را می‌بینید کیف می‌کنید؟ چرا نباید در مجلس به فکر فوتبال و این جوانان باشند؟ نمایندگان مجلس دلسوز هستند چرا پای کار نمی آیند؟

وی افزود: اگر هم تیم ما سقوط کند فصل آینده هم بالا می‌آییم، اما در ته جدول هر تیمی با 22 امتیاز می‌تواند بماند و ما سه بازی دیگر داریم بازی‌های سختی داریم و امیدوارم مسئولان دلسوزانه پای کار بیایند. ببخشید پرحرفی کردم. امیدوارم این مساله حل و فصل شود.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد اعتراضش به زمین گفت: چرا زمین را باتلاق کردید؟ فولاد این همه زیر ساخت دارد در آسیا بوده است. فوتبال خوزستان که نباید زمین را خیس کنید. برای فولاد احترام زیادی قائل هستم و یک باشگاه خوزستانی است و به جامعه ورزش خدمت می‌کند.

وی در مورد وضعیت تیمش گفت: بازیکنان ما نجیب هستند و با تمام وجود کار می کنند و همه می خواهند به تیم رسیدگی شود و مسئولان استان پای کار هستند اما قوانین اجازه نمی‌دهد. اگر دلسوزی فنی باشد یعنی تیم را درست ببندید و بازیکنان شرایط را به جایی ببرید که بهترین عملکرد داشته باشد. من تیمی را گرفتم که 25 روز تمرین نکرده است و 5 گل خوردیم و چند گل هم نخوردیم اما اکنون توانستیم فولاد را توقف کردیم. داور امروز انگار عجله داشت بازی را زود تمام کند و پنالتی ما را نگرفت.
ترند های روز