۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲
سرمربی جدید فردا شب معرفی می‌شود؛

جهانگیر عسگری از هدایت چوکا برکنار شد

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش از هدایت این تیم برکنار شد.
کد خبر: ۱۲۱۳۲۷
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ جهانگیر عسگری سرمربی چوکای تالش که هدایت این تیم را پس از برکناری جهانبخش جعفری از هفته بیست و هفتم بر عهده گرفته بود با تصمیم مدیران این باشگاه از سمت خود برکنار شد.

عسگری از هفته بیست و هفتم تا پایان هفته سی‌ام به مدت ۴ هفته هدایت چوکا را برعهده داشت و در مدت حضورش بر روی نیمکت این تیم، یک برد، یک تساوی، دو شکست را تجربه کرد.

امید قهوه مالک و مدیرعامل باشگاه چوکای تالش در خصوص برکناری عسگری در گفتگو خبرنگار دی‌اسپورت اظهار داشت: شرایط همکاری در ابن مقطع با ایشان سخت بود، از ایشان تشکر می‌کنبم در مدت حضورشان زحمت زیادی کشیدند، تصمیم گرفتیم شوکی به تیم بدهیم و کادرفنی و اجرایی جدیدی را جایگزین کنیم.

قهوه در پاسخ به این پرسش که سرمربی برکنار شده چوکا در کادر جدید به عنوان مربی حضور خواهد داشت، گفت: نه، حضور نخواهند داشت.

مدیرعامل چوکا در واکنش به ابن سوال که سرمربی چوکا چه کسی می باشد بیان داشت: سرمربی جدید انتخاب شده و فردا شب رسما معرفی خواهد شد.

شایان ذکر است؛ جهانگیر عسگری پس از محمد نصرتی، حسن اشجاری، اصغر رسول زاده و جهانبخش جعفری پنجمین سرمربی چوکای تالش محسوب می‌شود که پس از چند هفته فعالیت در این تیم از سمت خود برکنار می شود.