۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴

هرناندس: حقیقی سهم بیشتری در شکست پیکان داشت

سرمربی تیم فوتبال نساجی تأکید کرد، بعد از شکست پیکان در جام حذفی، این مسابقات را فعلاً کنار گذاشتند و تمرکزشان روی بازی بعدی در لیگ برتر خواهد بود.
کد خبر: ۱۲۱۳۳۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت، کارلوس هرناندس در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم صحبتم را شروع کنم جا دارد که از تمام هواداران تشکر کنم، چون 90 دقیقه از ما حمایت کردند. در نیمه اول تقریباً بازی خوبی انجام دادیم، در 20 دقیقه اول آنها بهتر بودند، ولی با گذشت زمان توانستیم بازی را به دست بگیریم و یک موقعیت گل هم داشتیم که از دست رفت. در نیمه دوم یکسری چیزها را در دفاع و حمله تغییر دادیم و جای شجاعی و علی داوران را عوض و سعی کردیم از کناره‌ها کار کنیم. گل حامد شیری همه چیز را عوض کرد و بعد از آنهم در ادامه توانستیم گل‌های بعدی را به ثمر برسانیم.

وی درباره اینکه در دو بازی گذشته نساجی در نیمه دوم اُفت کرده بود، ولی امروز مقابل پیکان در نیمه دوم تیم شادابی بود و توانست سه گل به ثمر برساند، گفت: ما در این دو هفته به لحاظ تاکتیکی و روانی کار کردیم تا بازی‌‌های‌مان با آلومینیوم و نفت را فراموش و در نیمه دوم بهتر کار کنیم. من از تمام بازیکنانم راضی هستم و باید این راه را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی راجع به عملکرد علیرضا حقیقی که مقابل پیکان چند سیو خوب داشت، تصریح کرد: علیرضا حقیقی برای ما یک بازیکن خیلی مهم و فوق‌العاده است. او نه در زمین بلکه همه جا فوق‌العاده بوده و یک لیدر برای همه است. فکر می‌کنم او در برد امروز ما سهم بیشتری دارد.

هرناندس در پاسخ به این سؤال که برای او فرقی می‌کند با چه تیمی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی بازی کند و اینکه ممکن است حریف‌شان پرسپولیس یا استقلال باشد، خاطر نشان کرد: ما فعلاً روی بازی بعدی‌مان با هوادار در لیگ حساب کردیم. یک مقدار برای این بازی استراحت می‌کنیم و برای آن بازی آماده می‌شویم. جام حذفی را فعلاً کنار گذاشتیم و تمرکزمان روی لیگ است، چون لیگ در حال حاضر برای ما مهم‌تر است.

وی ادامه داد: همیشه وقتی در خانه بازی کردیم، هواداران‌مان فوق‌العاده بودند و از آنها تشکر می‌کنم. انتظار این را دارم که همیشه بهتر و بهتر از تیم حمایت کنند. برای ما و باشگاه نساجی هوادار خیلی مهم است. ما تلاش‌مان را کردیم و جنگیدیم و سعی کردیم بازی را ببریم.
ترند های روز