۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳

تارتار: مقابل فولاد نگران نیمه اول بودم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، تنها نگران نیمه اول دیدار تیمش مقابل فولاد بوده که آنهم بخیر گذشته است.
کد خبر: ۱۲۱۳۸۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: ما بازی را در نیمه اول خوب آغاز کردیم. بعد از آن، فولاد با بازی مالکانه‌ای که داشت و دیروز هم به این مسئله اشاره کردم، ما را کمی اذیت کرد. البته این بازی مالکانه در زمان استراحت بازیکنان ما بود و من از بازیکنان خواستم که کمین کنند و ضدحمله بزنند، با این وجود فولاد ما را در نیمه اول خیلی اذیت کرد.

وی افزود: ما در نیمه دوم هوشمندانه بازی کردیم. ما از فضاهایی که ایجاد شده بود، دو گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم داشتیم. اگر حتی بهتر عمل می‌کردیم، نتیجه بهتری هم رقم می‌خورد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. در نیم‌فصل دوم هم کیفیت بازی‌های‌مان بهتر شده و هم نتایج بهتری را گرفته‌ایم. این برد را به همه کارگران زحمتکش ذوب‌آهن و هواداران تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن یادآور شد: این از عجایب امسال من است. تیم‌های من در بازی‌های خارج از خانه کمتر از بازی‌های خانگی برنده نمی‌شدند، ولی امسال، سال عجیبی است و به خدا می‌سپاریم. به هر حال تقدیر این است؛ تیم‌های من هیچ‌گاه در بازی‌های بیرون خانه تا این اندازه بد نتیجه نگرفته‌اند. در واقع تیم‌های من تیم‌های منسجمی هستند که در بیرون از خانه نتیجه بهتری می‌گیرند، اما این هم یک حکمتی است. ضمن اینکه ارتفاع فولادشهر به ما کمک می‌کند. من می‌دانستم که فولادی‌ها در نیمه دوم اُفت می‌کنند و این مسئله را پیش‌بینی کرده بودم، چون از سطح دریا آمده بودند. فقط نگران نیمه اول بودم که بخیر گذشت و در نیمه دوم توانستیم تیم برتر باشیم.

تارتار در خاتمه تصریح کرد: سابقه نداشته تیمم در 15 سال مربیگی‌ام اینقدر مصدوم بدهد. 90، 95 درصد این مصدومیت‌ها در بازی‌های رسمی اتفاق افتاده است. پس نمی‌توان گفت که تمرینات مشکل داشته است. وقتی چنین اتفاقاتی در بازی‌های رسمی بیفتد، باید به آن بدشانسی گفت و این بخشی از فوتبال است. امسال به لحاظ روحی خیلی به‌هم ریخته‌ام که به این به خاطر بازیکنانم بود؛ بازیکنانی که حتی می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند و چند نفر از آنها استحقاق این را داشتند. در کل فکر می‌کنم بدترین سال فوتبالی‌ام بود و از این بابت خیلی ناراحتم، ولی باز هم آنقدر تیم خوبی داریم که می‌توانیم این نتایج خوب را بگیریم.
ترند های روز