۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹

اشکش: ۲ برابر سپاهان موقعیت گلزنی داشتیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش دوبرابر سپاهان موقعیت گلزنی ایجاد کرد.
کد خبر: ۱۲۱۳۹۲
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ابراهیم اشکش پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان اصفهان اظهار داشت: ناراحت هستم اما ناامید نه. در اراک با آلومینیوم و در مسجدسلیمان با ملوان بازی داریم. اگر شش امتیاز بگیریم و امیدوارانه فکر کنیم، در صورت تساوی صنعت نفت و دو باخت مس کرمان در لیگ برتر می‌مانیم. هنوز شانس بقا داریم و عملکرد بازیکنان، مرا به آینده امیدوار کرد.

وی تفاوت دو تیم را در کیفیت آنها دانست و بیان کرد: موقعیت‌های متعددی قبل از دریافت گل اول داشتیم که بی‌دقت بودیم. شاید دوبرابر سپاهان فرصت گلزنی داشتیم و به بازیکنان خسته نباشید می‌گویم. اگر از موقعیت‌های خودتان استفاده نکنید، جریمه می‌شوید. تا لحظه آخر دست از تلاش نمی‌کشم و تا شانس وجود دارد، می‌جنگم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد تمجید تاوارس، مربی سپاهان از عملکرد تیمش گفت: این نظر لطف تاوارس بود و ما مربیان جوان از کار او الگوبرداری می‌کنیم. سپاهان سه بازیکن باکیفیت خارجی و ملی‌پوشان خیلی خوبی داشت و خیلی خوب بازی کرد. استفاده از بازیکن جوان وظیفه ماست و تاوان آن را می‌دهیم. گل دوم را نباید می‌خوردیم، اما فدای سر سینا بختیاری و ان‌شاءالله او به یکی از دروازه‌بانان خوب فوتبال ایران تبدیل شود.
ترند های روز