۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۷
چادرملوی اردکان 3 - چوکای تالش 3؛

توقف چادرملو برابر فانوس به دست لیگ

تیم فوتبال چوکای تالش در آخرین دقایق پیروزی 3 بر 2 را با تساوی 3 بر 3 در شرایطی عوض کرد که تیم حریف در دقایق پایانی نیمه اول و دوم دو اخراجی داد.
کد خبر: ۱۲۱۴۱۹
توقف چادرملو برابر فانوس به دست لیگ
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ یکی از دیدارهای حساس هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد؛ جایی که شاگردان سعید اخباری در خانه مقابل شاگردان رسولزاده سرمربی تازه وارد چوکای تالش صف‌آرایی کردند و مسابقه‌ای را به نمایش گذاشتند، که یکی از جذاب‌ترین مسابقات هفته و فصل بود.

گل اول این مسابقه در دقیقه 18 توسط میلاد پورصف‌شکن برای میزبان به ثمر رسید، اما تیم چادرملو در پی اخراج سیروس صادقیان در دقیقه 40 شرایط دشواری را پیدا کرد تا تالشی‌ها در دقیقه 45 توسط پرهام جوادی گل اول را وارد دروازه حجت صدقی کنند و با انگیزه بالایی به رختکن بروند و در بین دو نیمه با صحبت‌های سرمربی تازه واردشان برای جبران نتیجه انگیزه و خودباوری لازم را پیدا کنند.

گل دقایق پایانی پرهام جوادی در دقایق پایانی نیمه اول البته پاسخ داده شد و علی خدادادی در دقیقه 63 حساب کار را 2 بر یک کرد. این گل واکنش تالشی‌ها را در پی داشت که چیزی برای از دست دادن نداشتند و در دقایق 69 و 80 میثم فردوسی و علی شمخالی برای شاگردان رسولزاده گلزنی کردند تا این تیم در آستانه کسب 3 امتیاز قرار بگیرد.

این نتیجه اما پایان کار در ورزشگاه شهید نصیری یزد نبود و در دقیقه 87 بار دیگر علی خدادادی روی به‌هم‌ریختگی خط دفاعی چوکای تالش مانند گل اول چادرملویی‌ها، موفق به ثبت گل سوم شد تا چوکایی‌ها با وجود 10 نفره شدن حریف نتوانند 3 امتیاز را کسب کنند.

نکته دیگر این مسابقه نفس‌گیر و پرگل اخراج علی رستمی در وقت‌های اضافی بود، تا تیم سعید اخباری با 9 نفر به کارش مقابل چوکا خاتمه بدهد.

با این تساوی چوکا با 29 بازی 22 امتیازی شد و در قعر جدول رده‌بندی قرار گرفت تا کم‌کم شانس‌هایش برای ماندن در لیگ دسته اول روی کاغذ را هم از دست بدهد و در سوی دیگر تیم چادرملو 45 امتیازی شد و در رتبه ششم قرار گرفت
ترند های روز