۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱

اشکش: امیدوارم نفت با قهرمانی مجدد به لیگ برتر برگردد

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد، این تیم با دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ دسته اول بازگشتی دوباره به لیگ برتر داشته باشد.
کد خبر: ۱۲۱۴۴۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ابراهیم اشکش در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل آلومینیوم اراک که به تساوی صفر - صفر و سقوط نفتی‌ها به لیگ دسته اول فوتبال انجامید، اظهار داشت: با اتفاقاتی که در زمین رخ داد، فوتبال به سمت دیگری رفت. به دو تیم خسته نباشید می‌گویم، اما داور از اعلام یک پنالتی به سود ما گذشت و خیلی راحت کارت‌های خودش را مصرف کرد. این نتیجه را توجیه نمی‌کنم و تساوی، خداحافظی نفت با لیگ برتر بود.

وی با بیان اینکه خودش را در سقوط نفتی‌ها بی‌تقصیر نمی‌داند، تصریح کرد: من، سایر مربیان و هر کسی که در باشگاه مسئولیت داشته، به تعداد بازی‌هایی که در تیم بوده، در این سقوط مقصر بوده است. امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که نفت خیلی زود با تیم قدرتمندی به لیگ برتر برگردد و همین اتفاق هم رخ می‌دهد. مسجدسلیمان در فوتبال بوده، هست و خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تمجید از بازیکنان تیمش گفت: به آنها گفتم با تمام وجود بازی کنید و بازیکنان زحمت زیادی کشیدند. رقیب ما تیم هم‌استانی ماست (صنعت نفت). به همین خاطر نمی‌توانم ایراد بگیرم که پنالتی‌های این تیم گرفته می‌شود و پنالتی‌های ما اعلام نمی‌شود.

اشکش به انتقاد از داوران پرداخت و خاطرنشان کرد: احترام زیادی برای خداداد افشاریان (رئیس کمیته داوران) قائل هستم، اما با ما نامهربان بودند. مقابل فولاد دو پنالتی ما اعلام نشد و بازیکن ما برابر آلومینیوم در شرایطی اخراج شد که بازیکن حریف قبل از آن در موقعیت آفساید بود. بچه‌های ما باتعصب هستند و در رختکن گریه می‌کردند. من هم ناراحتی خودم را بابت سقوط اعلام می‌کنم.

وی درباره اینکه گفته شد مسئولان نفتی تمایل داشتند نفت MIS به لیگ یک سقوط کند، تأکید کرد: نباید ناآگاهانه صحبت کنیم. 60 تا 65 درصد از قرارداد بازیکنان نفت پرداخت شده و همه امکانات برای باشگاه فراهم بوده است. با درخواست مربیان، اردوهای یک یا دو ماهه برپا شده است و مدیران از ما حمایت کردند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه نباید اتفاقات فنی را به موارد دیگر ارتباط داد، اظهار داشت: اعتصاباتی در طول فصل رخ داد که نباید می‌شد و اگر این اتفاقات نمی‌افتاد، درباره مسائل دیگری صحبت می‌کردیم. نفت مسجدسلیمان قبلاً هم سقوط کرد و خیلی زود به لیگ برتر برگشت. امیدوارم تیم با قهرمانی لیگ دسته اول به لیگ برتر برگردد.
ترند های روز