۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

انرخوس: تساوی نتیجه عادلانه‌ای برای تراکتور و نساجی بود

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: همه بازیکنان با هم هماهنگ و همدل بودند.
کد خبر: ۱۲۱۴۵۳
به گزارش وب سایت دی اسپورت، کارلوس انرخوس پس از شکست یک بر صفر نساجی مقابل تراکتور در نشست خبری، اظهار داشت: به تیم تراکتور و خمز تبریک می‌گویم که جایگاهی را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دریافت کردند. تیم ما تقریبا خوب بود و خوب دفاع کردیم. همه بازیکنان با هم هماهنگ و همدل بودند. این موضوع برای من باعث افتخار است و از همه بچه‌ها راضی هستم.

وی افزود: 3 موقعیت برای گلزنی داشتیم. خیلی روشن بود که می‌توانستند یک پنالتی برای ما بگیرند اما نگرفتند. تقریبا خوب بودیم و ضد حملات خیلی سریعی زدیم. در نهایت می‌توانستیم با این فرصت‌ها به گل برسیم.

سرمربی نساجی درمورد اینکه آیا آنالیز خوبی از تراکتور داشتند که این دفاع تیمی خوب را به ویژه در نیمه اول انجام دادند، گفت: قبل از جواب دادن به این سوال به خاطر تعریفی که از ما کردید تشکر می‌کنم. ایده ما این بود فضاها را خوب ببندیم. توپ به مهاجمان تراکتور نرسید. خودتان دیدید که من تو من را برای همه کارها انجام دادیم. روی این موضوع کار کرده و می‌دانستیم تراکتور به این دلیل که دنبال گل زدن است، هرچه از دقایق بازی می‌گذرد، بازتر می‌شود.
از این طریق موقعیت به دست آوردیم. آداما تک به تک شد اما فرصتش را از دست داد.

انرخوس درمورد حضور هواداران تبریزی در ورزشگاه، پاسخ داد: واقعا فوق العاده بود. هیچ جا ندیده بودم 70 هزار نفر به ورزشگاه بیایند و با این شور و شوق تیم خود را تشویق کنند. واقعا به تراکتور تبریک می‌گویم.

وی درمورد اینکه تراکتور در یک نبرد لالیگایی با وجود یک بازی خوب بازنده شد و آیا این روند فرصت سوزی مهاجمانش نگران‌کننده نیست، عنوان کرد: این فوتبال است دیگر. سعی خود را می‌کنیم بهتر کار کرده و اشتباهات خود را جبران کنیم اما این قول را می‌دهم نساجی مقابل هر تیمی با همین اهداف حاضر می‌شویم. بازیکنان من از صمیم قلب و با تمام وجودشان بازی می‌کنند و می‌خواهند برنده شوند. راه ما همین است.

سرمربی نساجی درخصوص دلیل کم سرعت بودن خط حمله و آشفته بودن خط دفاعی تیمش در برخی دقایق، عنوان کرد: قابلیت‌های تراکتور را می‌دانستیم و دفاع‌های نساجی تمام تلاش خود را کردند. نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت گل داشتیم. برای نرسیدن توپ به دروازه، تمام منافذ را بستیم اما دقیقه 90 یک گل خوردیم. مساوی خیلی عادلانه تر بود.

انرخوس درمورد دلیل دیر آمدن ایوب کلانتری به زمین، گفت: به این خاطر که بازی سرعتی بود. در نیمه دوم کلانتری را آنجا گذاشتیم تا فضا را خوب ببندد و بتواند پاس‌های آخر را بدهد . همین کار را هم کرد و خوب فوتبال بازی کرد. دیدید برای گلزنی موقعیت داشتیم. در تیم من همه می‌توانند بازی کنند. شخصیت من این است  فکر کرده و از همه بازیکنانم استفاده کنم. هرکسی می‌خواهد بازی کند باید کار کرده و بهتر شود.
ترند های روز