۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲

خمس: فرقی نمی‌کند کجا بازی کنیم، سبک‌مان یکسان است

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فرقی نمی‌کند بازی داخل خانه و یا خارج از خانه باشد، سبک بازی‌مان یکسان است.
کد خبر: ۱۲۱۴۵۵
به گزارش وب سایت دی اسپورت، پاکو خمس در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل نساجی، اظهار داشت: وقتی در یک بازی مدام حمله می‌کنیم، طبیعی است که گاهی اوقات حریف ضدحمله بزند. اگر دقت داشتیم، نتیجه دیگری رقم می‌خورد و می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتر نساجی را شکست دهیم.

وی با بیان اینکه ما با هواداران قوی‌تر هستیم، توضیح داد: طرفداران ما فوق العاده هستند، جو بی‌نظیری خلق کردند و آنان همواره با حمایت‌شان به ما کمک می‌کنند. من از متولیان امر درخواست دارم چمن ورزشگاه را برای فصل بعد تعویض کنند؛ چون بازی در این چمن برای فصل آینده امکان ‌پذیر نیست.

خمس در خصوص عملکرد سعید کریم آذر و نبود حامد پاکدل، گفت: سعید کریم آذر بازیکن بسیار خوب و آینده‌داری است. این بازیکن توانایی‌های خوبی دارد، اما نقاط ضعف هم دارد که باید آن را برطرف کنیم تا دقایق بیشتری بازی کند. حامد پاکدل در آخرین تمرین قبل از بازی، مشکل عضلانی داشت که نخواستم با استفاده از او ریسک کنم‌.

وی در رابطه با تعویض صفا هادی، مطرح کرد: تعویض صفا هادی ارتباطی به بازی بعدی ندارد. باتوجه به خلق موقعیت زیاد، عباس‌زاده را به زمین آوردیم، چون فکر می‌کردیم این بازیکن می‌تواند از موقعیت‌های گلزنی استفاده کند. پس از تعویض صفا از آرش قادری در خط هافبک استفاده کردیم.

سرمربی تراکتور با اشاره به بازی هفته آینده با استقلال در ورزشگاه آزادی، گفت: اگر طرفداران‌مان حضور پرشوری در بازی هفته آینده داشته باشند، خوشحال می‌شویم.

خمس با بیان اینکه ما همواره فوتبال مالکانه انجام می‌دهیم، تاکید کرد: فرقی نمی‌کند بازی داخل خانه و یا خارج از خانه باشد، سبک بازی‌مان یکسان است. تیم‌ ما خیلی خوب کار کرد، نبض بازی را در دست داشت و اشتباه کمتری داشتیم. نساجی نیز پس از تعویض‌هایش در نیمه دوم، توپ را به خوبی حفظ می‌کرد.

وی در خصوص صحبت‌های سرمربی نساجی مبنی بر اینکه خمس بهترین مربی اسپانیایی است، گفت: از ایشان تشکر می‌کنم، اما فکر می‌کنم اغراق کرده است. امیدوارم سرمربی نساجی در فوتبال ایران موفق شود. ایشان مربی بسیار خوبی است که اگر زمان کافی را داشته باشد، می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند.

خمس در رابطه با بی‌دقتی بازیکنان در زدن ضربات آخر، خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم این موضوع به مسائل روحی و روانی ارتباط داشته باشد؛ چرا که تیم ما شرایط خوبی دارد.

وی ادامه داد: برخی روزها توپ‌ها گل نمی‌شود. اینکه ما در بازی‌های خارج از خانه با اختلاف گل پیروز می‌شویم، ولی کارمان در بازی‌های خانگی کمی سخت می‌شود، اتفاق عجیبی است. بازیکنان باید به جو ورزشگاه عادت کرده و خودشان را با شرایط وفق دهند. ایجاد موقعیت سخت است که به خوبی خلق موقعیت می‌کنیم، ولی در زدن ضربات آخر بی‌دقت هستیم که باید بیشتر تمرین کنیم.
ترند های روز