۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
شهرداری همدان - سایپا بدون تماشاگر شد؛

برادران عسگری نقره داغ شدند/محرومیت چوکا از میزبانی در تالش!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود در خصوص پرونده دو مسابقه جنجالی هفته سی و یکم لیگ را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۱۴۶۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ آرای صادره از سوی کمیته انضباطی به شرح زیر است:

*دیدار تیم های چوکا تالش و شمس آذر قزوین برگزار و نیمه تمام ماند. بر همین اساس با اعلام کمیته انضباطی  از سوی جهانگیر عسگری، سرمربی تیم چوکا تالش تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری که منجر به اخراجش شد رخ داد. وی به 4 جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

حمید عسگری، هوادار منتسب به تیم چوکا تالش به دلیل ورود به زمین مسابقه و ایراد ضربه بدنی عمدی به داور مسابقه و تکرار تخلفات با توجه به مسابقه 16 فروردین ماه برابر سایپا، به یکسال محرومیت از ورود به محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت با صدور این رای از دستو موقت صادره رفع اثر می شود. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم چوکا تالش به دلیل ورود هوادار تیم به زمین بازی، پرتاب بطری آب زمین از سوی تماشاگران منتسب و مسئول شناخته شدن در نیمه تمام ماندن مسابقه به دلیل عدم وجود امنیت در ورزشگاه، به دو جلسه محرومیت از بازی در ورزشگاه خانگی و بازی در ورزشگاهی داخل استان گیلان به تشخیص سازمان لیگ و بازنده اعلام شدن با نتیجه سه بر صفر در این مسابقه و پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

*مسابقه تیم های شهرداری همدان و فجر شهید سپاسی شیراز برگزار و از سوی احمد جمشیدیان، مربی تیم شهرداری همدان تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی پس از اتمام مسابقه و ایراد صدمه بدنی عمدی به داور که منجر به محرومیت نامبرده از ورود به استادیوم های ورزشی با صدور قرار دستور موقت شد، رخ داد. بر همین اساس وی به شش ماه محرومیت از ورود به استادیوم های برگزاری مسابقات تیم با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت 800 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با صدور این رای از قرار دستور موقت رفع اثر می شود. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم شهرداری همدان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم شهرداری همدان به دلیل تخلفات تماشاگران و یکی از عوامل منتسب به این تیم وورود به زمین مسابقه و حمله ور شدن به سوی داور و مضروب کردن کمک داور و عدم معرفی فرد متخلف، به دو جلسه از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی محروم است و باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
ترند های روز