۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷

محرومیت طولانی مدت معاون و بازیکن جوان سایپا

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص اتفاقات آرمان گهر سیرجان و سایپا اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۱۴۶۶
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ آرای صادره به شرح زیر است:

* مسابقه تیم های آرمان‌گهر سیرجان و سایپا برگزار و از سوی بهنام ابوالقاسم پور، مدیر تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه که منجر به صدور قرار دستور موقت مبنی بر محرومیت نامبرده از حضور در ورزشگاه های محل برگزاری مسابقه تیم مربوطه گردیده بود، رخ داد.

وی به سه ماه محرومیت از ورود به استادیوم های برگزاری مسابقات تیم با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت 700 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با صدور این رای از قرار دستور موقت صادره رفع اثر می گردد. این رای قابل تجدید نظر است.

*امیر محمد محکم کار، بازیکن تیم سایپا به دلیل رفتار غیرورزشی و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به 6 جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 510 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

*احمد کیمیان پور، مربی تیم سایپا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه(داور) به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

*مجتبی بیژن، بازیکن تیم سایپا تهران به دلیل رفتارغیرورزشی (خطای شدید که منجر به اخراجش شد) به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

*تیم سایپا تهران به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
ترند های روز