۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
دریای بابل 3 - مس شهربابک 1؛

برد پرگل دریا با گلزنی بومی ها

تیم فوتبال دریای بابل در یک بازی تشریفاتی که تاثیری در سقوط و صعود جدول نداشت، موفق به کسب پیروزی 3 بر 1 شد.
کد خبر: ۱۲۱۴۸۳
برد پرگل دریا با گلزنی بومی ها
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در چارچوب هفته ماقبل پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول تیم فوتبال دریای بابل در خانه پذیرای شاگردان وحید رضایی بود که هفته گذشته با توجه به عدم حضور استقلال ملاثانی در زمین مسابقه با پیروزی 3 بر صفر مواجه شده بودند.

در این مسابقه خیلی زود تیم دریای بابل با ضربه مهرداد حیدری مهاجم فصل گذشته سایپا در دقیقه 3 به گل رسید تا با روحیه بالاتری در مقابل هوادارنش به کار ادامه بدهد و در دقیقه 30 توسط امیرحسین باقرپور به گل دوم دست پیدا کند.

پس از این گل مس شهربابک با ضربه پنالتی علیرضا ولی زاده در دقیقه 40 اختلاف را پیش از رفتن دو تیم به رختکن به حداقل رساند، اما با شروع نیمه دوم تیم میزبان توانست بازی را کنترل کند و در دقیقه 82 بود که امیرحسین باقرپور دبل کرد تا این مسابقه با برتری 3 بر 1 میزبان در بابل تمام شود.
جالب اینکه رقابت‌های لیگ دسته اول که به سختی می‌شد در آن گل دید، با توجه به تشریفاتی بودن بسیاری از مسابقات، هفته پرگلی را پشت سر گذاشت.

گفتنی است دریای بابل با کسب این پیروزی خانگی 35 امتیازی شد و در رتبه یازدهم قرار گرفت و در سوی دیگر تیم مس شهربابک که در این فصل با مشکلات عجیبی دست . پنجه نرم کرده با 42 امتیاز در رتبه هفتم ماند.
ترند های روز