۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۸

تارتار: در همه موارد نسبت به فصل گذشته پیشرفت داشتیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی است تیمش در فصل جاری نسبت به فصل گذشته پیشرفت داشته است.
کد خبر: ۱۲۱۵۱۴
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و هوادار که با تساوی 3-3 پایان یافت، با تشکر از عوامل باشگاه ذوب‌آهن و هواداران تیم فوتبال این باشگاه اظهار داشت: اگر از نیمکت‌ها بگذریم، بازی بسیار زیبایی بود. متأسفانه نیمکت‌ها شرایط خوبی نداشت و حساسیت ایجاد شده بود. در همه موارد از جمله تعداد باخت، تعداد گل‌های زده و خورده و نیز رونمایی از بازیکنان جوان، نسبت به فصل گذشته پیشرفت داشتیم. البته یک امتیاز کمتر از سال قبل گرفتیم.

وی با بیان اینکه دو سال خوب را در اصفهان گذراند، تصریح کرد: ذوب‌آهن گزینه اول من است، اما من هم یک طرف قضیه هستم. همراه با همکارانم زحمت کشیدیم و دوست دارم در ذوب‌آهن بمانم. شهر و تیم خوبی داریم و من پس از دو سال، اصفهانی محسوب می‌شوم. ذوب‌آهن پس از سختی‌هایی که ظرف چهار پنج سال گذشته متحمل شد، به ثبات خوبی رسید و 16 امتیاز ظرف 10 بازی اخیر گرفتیم که میانگین بسیار خوبی است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد رتبه احتمالی این تیم در فصل آینده لیگ برتر فوتبال بیان کرد: نمی‌توان درباره رده صحبت کرد، اما بودجه باشگاه باید مشخص شود. صحبتی با من نشده، اما به نظرم ذوب‌آهن به ثبات رسیده و الان زمان جهش است. این تیم با تقویت می‌تواند برای سهمیه آسیایی بجنگد و یقه تیم‌های بزرگ را بگیرد. وقتش رسید که بودجه خوبی در اختیار تیم ذوب‌آهن بگذارند تا تیم جهشی در سال بعد داشته باشد.

تارتار در مورد اشاره ساکت الهامی به اظهارنظر او پیرامون لزوم اخذ تست روانشناسی از مربیان گفت: این اتفاق پنهان‌کردنی نیست؛ به‌ویژه کسانی که 15 سال است در فوتبال فعالیت می‌کنند. شخصیت‌ها مشخص است و من نمی‌توانم خودم را پنهان کنم. دیگران باید ما را قضاوت کنند. یک بار درباره مربیان صحبت کردم و مربیانی که می‌دانند چه کسانی هستند، لازم است تست بدهند. یا اینکه آنها قبل از مسابقه خودشان را با قرص، آرام کنند!

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کسانی که نمی‌توانند خودشان را کنترل کنند، به پزشک مراجعه و داروهای خودشان را قبل از بازی مصرف کنند تا در جریان بازی دچار تنش نشوند! در نیمکت تیم مقابل خودم تنش بازیکن با مربی را دیدم. بازیکن هوادار در این باره به من توضیح داد و مشکلاتی درون خودشان وجود دارد.
ترند های روز