۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴

ویسی: در دقیقه‌ای به گل رسیدیم که «خیلی ممنون، خداحافظ»!/

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: در نیمه دوم دیدار مقابل گل‌گهر شجاعانه بازی کردیم و توانستیم در دقیقه‌ای به گل برسیم که «خیلی ممنون، خداحافظ».
کد خبر: ۱۲۱۵۱۶
به گزارش وب سایت دی اسپورت، عبدالله ویسی در نشست خبری پس پیروزی تیمش مقابل گل‌گهر در هفته سی‌ام و بقای صنعت نفت در لیگ برتر اظهار داشت: زحمت کشیدیم، تلاش کردیم و دانسته بازی کردیم. می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم. نیمه دوم شجاعانه بازی کردیم و توانستیم در دقیقه‌ای به گل برسیم که «خیلی ممنون، خداحافظ». ممنون از کسانی که در این 70 روز به من کمک کردند.

وی ادامه داد: سه بازی قبل که بیرون بازی کردیم، همه آمدند. هوادار زیاد داشتیم و خوشحالیم کنار آنها بودیم. به بچه‌ها گفتم که شما پول می‌گیرید و بازی می‌کنید، ولی هواداران زندگی‌شان را می‌دهند که اینجا بیایند. پس باید خوشحال برگردند و خدا را شکر می‌کنیم که لذتش را بردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره اینکه آیا به بقا در لیگ برتر امید داشته است، گفت: صد درصد به ماندن فکر می‌کردیم؛ در غیر اینصورت اصلاً‌ نمی‌آمدیم. به بچه‌ها گفتیم فینال جام حذفی است، اگر نرویم هم دوم می‌شویم، ولی آمدیم که ببریم. در بازی با استقلال رفتیم که نبازیم، اما امروز آمدیم که ببریم. خوشبختانه اتفاقات زیبا هم به نفع ما رقم خورد.

ویسی در مورد غیبت ریکانی و تأثیر آن در این بازی تصریح کرد: شاید برای همه دلهره داشت. حضور او خیلی به ما کمک می‌کرد، ولی بچه‌ها آنقدر خوب بودند که ضرر نکردیم.

«آیا فصل بعد در صنعت نفت می‌مانید؟»، وی در پاسخ به این سؤال گفت: معلوم نیست!

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت توضیح داد: هیچ تیمی را در دنیا پیدا نمی‌کنید که چهار سرمربی عوض کند و بماند. شاید تغییر دو سرمربی شوک مثبت باشد، ولی چهار شوک نمی‌شود. این همتی بود که همه انجام دادند. باید این فصل کالبدشکافی شود تا فصل بعد چنین اتفاقاتی نیفتد.
ترند های روز