۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲

مورایس: ما باعث سقوط مس کرمان نبودیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، قهرمانی پرسپولیس در بیست‌ودومین دوره لیگ برتر را تبریک گفت.
کد خبر: ۱۲۱۵۱۷
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ژوزه مورایس در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های سپاهان و مس کرمان و نایب قهرمانی زردپوشان اصفهان در لیگ برتر اظهار داشت: برای تیم مس بابت سقوط این تیم به دسته اول ناراحت هستم، اما نمی‌توانم بگویم که ما دلیل این موضوع بودیم. من واقعاً آنها را درک می‌کنم، چون سقوط به دسته پایین‌تر ناراحت‌کننده است. اگر خودم را جای تیم مس بگذارم که باید در خانه پیروز شوم یا امتیاز بگیرم تا در لیگ بمانم، باز هم باید بگویم که واقعاً ناراحت هستم. امیدوارم مس هر چه زودتر به لیگ برتر بازگردد. هر شهری و مردمش این آرزو را دارند که تیم‌شان در لیگ برتر باشد و شهر کرمان این لیاقت را دارد. در آخر به پرسپولیس قهرمانی در لیگ را تبریک می‌گویم. امیدوارم لیگ بهتری برای فصل آینده داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین تبریک می‌گویم به بازیکنان تیمم که در یک بازی سخت دیگر پیروز شدند. همچنین از هواداران تشکر می‌کنم که حمایت خود را نشان دادند و تیم خود را حمایت کردند. من به احساسات هواداران احترام می‌گذارم. من جامی را نبردم و جایگاه دوم قهرمان نیست و می‌توانم به پرسپولیس تبریک بگویم.

مورایس درباره تشویق بازیکنان و کادر فنی تیم سپاهان از سوی هواداران و اینکه آنها عنوان می‌کردند سپاهان قهرمان واقعی است، گفت: تیم ما با کسب 65 دوم شد، پس فکر می‌کنم باید امتیاز بیشتری کسب می‌کردیم.
ترند های روز