۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵

هرناندس: وقتی مقابل استقلال اشتباه کنید کارتان سخت می‌شود

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران به این نکته اذعان کرد که دریافت دو گل از استقلال باعث شده است تا ابتکار عمل از دست شاگردانش خارج شود.
کد خبر: ۱۲۱۵۶۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ کارلوس هرناندس پس از شکست 4 بر صفر تیمش مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: ما در بخش‌هایی از نیمه اول خوب کار کردیم، ولی گلی که از روی ضربه کرنر خوردیم و بعد از آن اشتباه ابراهیمی ما را مجبور کرد که پلن‌مان را عوض کنیم. بعد از اینکه روی اشتباهات‌تان از استقلال 2 بر صفر عقب بیفتید، خیلی سخت می‌شود که  تیم‌ را جمع کرد.

وی در واکنش به این موضوع که پیش از بازی با استقلال گفته شده بود این بازی آخرین شانس حضور او روی نیمکت نساجی است، گفت: من نمی‌دانم، به من کسی چیزی نگفته است.

هرناندس درباره این موضوع که تیمش در دو بازی پشت سر هم از پرسپولیس و استقلال چهار گل دریافت کرد، با این اوصاف می‌تواند این دو تیم را با هم مقایسه کند، چون ممکن است که در فینال برابر هم بازی کنند، تصریح کرد: هر دو تیم، تیم‌های خوبی هستند و بازیکنان خیلی بزرگی دارند. هر تیمی که در دربی بهتر باشد، نتیجه می‌گیرد. هر دو تیم قوی هستند و شخصیت‌های متفاوتی دارند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که قضاوت داور تأثیری در نتیجه بازی با استقلال داشته است و اینکه در بازی با پرسپولیس هم دو بازیکن تیمش اخراج شدند، نظرش درباره قضاوت داور در آن بازی و مسابقه امروز را اینطور بیان کرد: من درباره داوری صحبتی نمی‌کنم و باید بگویم در هر دو بازی داور خوب قضاوت کرد. هر چه نظر داور باشد، همان است و من نمی‌توانم صحبتی داشته باشم.