۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت؛

کربلایی، قهرمانی و اعلایی بهترین مدافعان وسط لیگ یک شدند

از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت مدافعان دریای کاسپین بابل، پارس جنوبی جم و استقلال خوزستان به عنوان بهترین مدافعان وسط فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک انتخاب شدند.
کد خبر: ۱۲۱۶۵۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ نظرسنجی بهترین مدافعان وسط فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک پس از انتخاب و اعلام اسامی برترین مدافعان این فصل با در نظرگیری معیارهای اعلام شده از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت ۱. تعداد بازی ۲. تعداد کلین شیت تیمی ۳. تعداد گل خورده تیمی ۴. بیشترین حضور در تیم منتخب دی‌اسپورت در طول ۳۲ هفته مسابقاتی لیگ؛ از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۲ خرداد آغاز و به مدت ۲ روز تا ساعت ۱۸ امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار شد‌.

در پایان مدت این نظرسنجی؛ مهدی کربلایی مدافع وسط دریای کاسپین بابل با کسب ۲۴۳ رای از جمع آرای ماخوذه و به لحاظ درصدی ۳۵/۳۲٪ کل آراء و عرفان قهرمانی مدافع وسط پارس جنوبی جم با کسب رای ۱۲۵ از جمع آرای ماخوذه و به لحاظ درصدی۱۸/۱۷٪ کل آراء به عنوان بهترین مدافعان وسط فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت انتخاب شدند.

بر اساس مقرارت نظرسنجی که پیش‌تر از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت اعلام شده بود؛ نفرات نخست و دوم نظرسنجی در ترکیب اصلی و نفر سوم نیز در بین بازیکنان ذخیره قرار خواهند گرفت، از این رو ابوالفضل اعلایی مدافع استقلال خوزستان که کرسی سوم این نظرسنجی را با کسب ۱۰۴ رای و به لحاظ درصدی ۱۵/۱۲٪ کل آراء به خود اختصاص داد در لیست ذخیره تیم منتخب قرار خواهد گرفت.

تاکید می گردد تمامی نفرات حاضر در نظرسنجی و نفرات که عملکردشان در طول فصل مطلوب گزارش شده است جزو برترین مدافعان فصل قبل لیگ یک محسوب می‌شوند و هدف از برگزاری این نظرسنجی صرفا انتخاب تیم منتخب فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از نگاه مخاطبان بود. 

*آمار و عملکرد مدافعان وسط انتخاب شده را در زیر می‌خوانید:

1. مهدی کربلایی - دریای کاسپین بابل

29 مسابقه - 16 کلین شیت تیمی - 1 گل زده
(1 بار در ترکیب اصلی + 1 بار در لیست انتظار)

2. عرفان قهرمانی - پارس جنوبی جم

29 مسابقه - 31 گل خورده تیمی - 14 کلین شیت تیمی - 2 گل زده
(5 بار در ترکیب اصلی)

3. ابوالفضل اعلایی - استقلال خوزستان

29 مسابقه -21 گل خورده تیمی - 18 کلین شیت تیمی - 2 گل زده
(1 بار در ترکیب اصلی + 3 بار در لیست انتظار)
کربلایی، قهرمانی و اعلایی بهترین مدافعان وسط لیگ یک شدند

کربلایی، قهرمانی و اعلایی بهترین مدافعان وسط لیگ یک شدند
کربلایی، قهرمانی و اعلایی بهترین مدافعان وسط لیگ یک شدند
کربلایی، قهرمانی و اعلایی بهترین مدافعان وسط لیگ یک شدند