۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۳
یک نیمه پرگل، یک نیمه بدون گل؛

شروع کار ‌قاطعانه شاگردان عنایتی در مسابقات غرب آسیا

تیم فوتبال امید ایران در حالی با نتیجه ۳ بر یک از سود سوریه عبور کرد که تمامی گل‌های این مسابقه در نیمه اول به ثمر رسید.
کد خبر: ۱۲۱۶۵۳
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، تیم فوتبال امید کشورمان از ساعت 20:15 امشب (چهارشنبه) در اولین مسابقه خود در گروه دوم رقابت‌های فوتبال زیر 23 سال غرب آسیا در ورزشگاه بین‌المللی کربلا مقابل سوریه قرار گرفت که در پایان برتری 3 بر یک را از آن خود کرد.

در این بازی یاسین سلمانی در دقایق 10 و 49 (پنالتی) و احمد شریعت‌زاده در دقیقه 15 گل‌های امید ایران را وارد دروازه حریف کردند. محمد الاسود هم تک گل سوریه را در دقیقه 45 به ثمر رساند.

با این پیروزی ملی‌پوشان امید کشورمان سه امتیازی شده و با تفاضل گل بهتر نسبت به فلسطین به صدر جدول گروه‌شان صعود کردند. سوریه نیز با دو شکست قعرنشین گروه شد و از صعود به مرحله بعدی بازماند. ایران در صورت کسب تساوی برابر فلسطین صعودش را به‌عنوان صدرنشین گروه دوم به مرحله نیمه نهایی قطعی خواهد کرد.

در این بازی عنایتی ترکیب؛ محمدرضا خالدآبادی، سامان فلاح، محمدامین حزباوی، حسین گودرزی، محمد قربانی، یاسین سلمانی، محمدحسین اسلامی (60 - محمدحسین زواری)، امیر جعفری (90 - محمدمهدی احمدی)، سامان تورانیان (60 - آریا یوسفی)، آریا برزگر (75 - امیرعلی صادقی) و احمد شریعت‌زاده (75- مجتبی فخریان) را به میدان فرستاد.