۲۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۹

طارمی: می‌خواهیم با شکست ازبکستان قهرمان شویم

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت، قرقیزستان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای کرده است و می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.
کد خبر: ۱۲۱۶۶۲
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهدی طارمی که به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل قرقیزستان در مسابقات کافا در نشست خبری این بازی حضور یافته بود، درباره برتری 5 بر یک تیم ملی اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود. من که چنین انتظاری را از تیم قرقیزستان نداشتم. قرقیزستان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای به نسبت قبل داشته است و به تیم‌شان و هواداران آنها تبریک می‌گویم. فکر کنم در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشند. قرقیزستان تیم قابل احترامی بود، ولی ما شرایط خودمان را داشتیم تا برای جام ملت‌های آسیا از این مسابقات به نحو احسن استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود: ما در تمام بازی‌ها همه توان‌مان را می‌گذاریم تا به پیروزی برسیم. بازی خوبی برای ما در برنامه هجومی بود. ما توانستیم مسابقه را خوب کنترل کنیم و در کل بازی قابل قبولی برای تیم ملی بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد رویارویی ایران با ازبکستان در فینال هم خاطر نشان کرد: ازبکستان تیم خوبی است، ولی ما شرایط خودمان را داریم و می‌‌خواهیم بازی خودمان را انجام دهیم. قطعاً برای پیروزی به ازبکستان می‌رویم، چون هدف‌گذاری‌مان قهرمانی در این مسابقات بوده است. بدون شک با تمام توان می‌رویم که بازی را ببریم و قهرمان شویم.