۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
برای خدمت آمده بودم نه مدیریت؛

رسول خطیبی از مدیرعاملی باشگاه مس سونگون استعفاء داد

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان از از سمت خود کناره گیری کرد.
کد خبر: ۱۲۱۶۷۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ رسول خطیبی مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان امروز پس از توافق با مدیران شرکت صنایع مس ایران و باشگاه مس کرمان رسما هدایت این تیم دسته اولی را برعهده گرفت تا بار دیگر در مستطیل سبز برای صعود یک تیم لیگ یکی به سطح اول فوتبال تمام توان خود را به کار گیرد و با وجود اینکه پیش از این سه تیم دسته اولی را به لیگ برتر رسانده با صعود مس در صعود به سطح اول فوتبال کشو پوکر کند.

خطیبی پس از پذیرش هدایت مس کرمان طی دو فصل با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از مدیریت باشگاه مس سونگون استعفاء داد.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان در متن خداحافظی خود نوشت: تابستان سال گذشته بر حسب وظیفه‌ای که به عنوان خادم ورزش استان بر گردنم است موقتا از عرصه مربیگری به عرصه مدیریت پای گذاشتم. حضور در باشگاه مس سونگون تجربه بسیار ارزشمندی بود که به یاری خداوند متعال با موفقیت‌های بزرگی چون قهرمانی لیگ برتر فوتسال، صعود به لیگ دسته یک فوتبال و افتخارآفرینی رشته های انفرادی و تیم های پایه همراه شد.

هیچ گاه به خود اجازه ندادم پشت میز مدیریت بنشینم یا خودم را مدیر بنامم. برای خدمت آمده بودم و با همه وجودم تلاش کردم تا جایی که می‌توانم عرصه را برای ظهور جوانان و استعدادهای ورزش خطه آذربایجان فراهم نمایم.

امیدوارم حضورم مفید بوده باشد و در ادامه راه آرزوی سربلندی برای باشگاه بزرگ مس سونگون و کل ورزش استان دارم.

در پایان از مدیران رده بالای صنایع مس، مسئولین شهری و استانی، عوامل و کارکنان باشگاه، کادرفنی و بازیکنان کلیه تیم ها تشکر می کنم که در این مدت یار و یاور من بودند.

یک خدا قوت هم به هواداران ورزش آذربایجان دارم که همه جا حامی ما بودند و تک تک عزیزان طلب دعای خیر دارم.

یاشاسین مس سونگون
یاشاسین آذربایجان

رسول خطیبی از مدیرعاملی باشگاه مس سونگون استعفاء داد