۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۴

عنایتی: شادی برد مقابل اردن تمام شد باید به فینال فکر کنیم

سرمربی تیم فوتبال امید با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در مصاف با اردن گفت: باید از بازیکنانم تشکر کنم که غیرت به خرج دادند و توانستند این برد را رقم بزنند.
کد خبر: ۱۲۱۶۸۱
عنایتی: شادی برد مقابل اردن تمام شد باید به فینال فکر کنیم
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، رضا عنایتی بعد از پیروزی ایران مقابل اردن در مرحله نیمه نهایی مسابقات زیر 23 سال غرب آسیا و راهیابی به فینال مسابقات، اظهار داشت: اردن تیم خوبی بود و بازی سنگینی را تجربه کردیم. باید از بازیکنان تیمم تشکر کنم که غیرت به خرج دادند و توانستند این نتیجه را رقم بزنند.

وی در ادامه افزود: اکنون شادی پیروزی در مرحله نیمه نهایی تمام شده است و باید به فینال فکر کنیم. برای ما فرقی ندارد که حریف عراق باشد یا عمان. برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در پاسخ به سؤالی در مورد فشار بدنی به بازیکنان تیمش در اواخر نیمه دوم، گفت: این قابل پیش‌بینی بود، چرا که یک روز در میان بازی می‌کنیم. البته، بازیکنان ما در نیمه دوم توانستند بازی را به خوبی مدیریت کنند.

عنایتی در پایان خاطر نشان کرد: شرایط تمرینی سختی را پشت سر گذاشتیم. در کربلا ساعت پنج تا شش بعدازظهر تمرین داشتیم که باعث فشار بدنی زیادی شد. در موضوع ریکاوری هم مشکل فشردگی مسابقات وجود داشت.