۰۲ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت؛

رضا بلیوند بهترین مدافع چپ لیگ یک شد

از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت مدافع چپ پارس جنوبی جم به عنوان بهترین مدافع چپ فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک انتخاب شد.
کد خبر: ۱۲۱۷۰۶
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ نظرسنجی بهترین مدافع چپ فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک پس از انتخاب و اعلام اسامی برترین مدافعان چپ این فصل با در نظرگیری معیارهای اعلام شده از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت ۱. تعداد بازی ۲. تعداد کلین شیت تیمی ۳. تعداد گل خورده تیمی ۴. بیشترین حضور در تیم منتخب دی‌اسپورت در طول ۳۲ هفته مسابقاتی لیگ؛ از ساعت ۲۰ روز چهارشنبه ۳۱ خرداد آغاز و به مدت ۲ روز تا ساعت ۲۰ امروز جمعه ۲ تیرماه برگزار شد‌.

در پایان مدت این نظرسنجی؛ رضا بلیوند مدافع چپ پارس جنوبی جم با کسب ۱۰۲ رای از جمع ۳۱۶ آرای ماخوذه و به لحاظ درصدی ۳۲/۲۸٪ کل آراء به عنوان بهترین مدافع چپ فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت انتخاب شد.

بر اساس مقرارت نظرسنجی که پیش‌تر از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت اعلام شده بود؛ نفر نخست نظرسنجی در ترکیب اصلی و نفر دوم نیز در بین بازیکنان ذخیره قرار خواهند گرفت، از این رو محمد امینی مدافع ون پارس اصفهان که کرسی دوم این نظرسنجی را با کسب ۵۰ رای و به لحاظ درصدی ۱۵/۸۲٪ کل آراء به خود اختصاص داد در لیست ذخیره تیم منتخب قرار خواهد گرفت.

تاکید می گردد تمامی نفرات حاضر در نظرسنجی و نفرات که عملکردشان در طول فصل مطلوب گزارش شده است جزو برترین مدافعان چپ فصل قبل لیگ یک محسوب می‌شوند و هدف از برگزاری این نظرسنجی صرفا انتخاب تیم منتخب فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از نگاه مخاطبان بود. 

*آمار و عملکرد مدافعان چپ انتخاب شده را در زیر می‌خوانید:

1. رضا بلیوند - پارس جنوبی جم

حضور در ترکیب تیم: 28 مسابقه
گل زده: 0
پاس گل: 2
اوت دستی منجر به گل: 1
پنالتی گرفته شده: 1
حضور در ترکیب منتخب: 3‌ بار در ترکیب اصلی

2.محمد امینی - ون پارس اصفهان
حضور در ترکیب تیم: 29 مسابقه
گل زده: 1
پاس گل: 3
حضور در ترکیب منتخب: 3 بار در لیست ذخیره + 2 بار در لیست انتظار
رضا بلیوند بهترین مدافع چپ لیگ یک شد


رضا بلیوند بهترین مدافع چپ لیگ یک شد
رضا بلیوند بهترین مدافع چپ لیگ یک شد
ترند های روز