۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰
تمرینات شروع شود؛ تیم در ترکیه اردو بزند؛

واکنش رسمی پرسپولیس به فسخ قرارداد بیرانوند

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (دوشنبه) با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد و برای شروع تمرینات، پرداخت مطالبات تیم، اردوی آماده سازی و همچنین پیگیری‌های حقوقی در موضوع علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای بازیکن مصوباتی داشت.
کد خبر: ۱۲۱۸۰۲
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، هیأت مدیره پرسپولیس، امروز به ریاست حسین شهریاری و با حضور همه اعضا و رضا درویش، مدیرعامل باشگاه، تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مصوب شد با توجه به این که تا پایان فصل، ۸۵ درصد مطالبات اعضای تیم پرداخت شده بود، نسبت به پرداخت مابقی مطالبات بازیکنان در سریع‌ترین زمان اقدام لازم صورت بگیرد و برای این منظور هماهنگی‌هایی انجام شد.

همچنین با توجه به حضور یحیی گل‌محمدی، سرمربی، ضمن استماع نظرات و دغدغه‌های وی مصوب شد با اعلام برنامه از سوی وی، تمرینات سرخپوشان آغاز شود. در این جلسه درخواست سرمربی محترم تیم، برنامه‌های اردوی آماده‌سازی در ترکیه نیز مطرح و مصوب شد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست امروز هیأت مدیره، موضوع فسخ قرارداد از سوی علیرضا بیرانوند و احتمال اغوای وی توسط یکی از باشگاه‌های حاضر در لیگ‌ برتر بود.

براساس مصوبه هیأت مدیره مقرر شد باشگاه پرسپولیس موضوع را در مراجع حقوقی و انضباطی از جهت تلاش برای اغوای بازیکن تحت قرارداد توسط باشگاه رقیب و همچنین بازگشت بازیکن و ادامه قرارداد با توجه به پرداخت تا ۹۰ درصد و همچنین مقررات ناظر بر نقل و انتقالات فوتبال ایران تحت پیگیری قرار بدهد.
ترند های روز