۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
زمان تمرینات را با بررسی شرایط مشخص می‌کنیم؛

رسمی؛ علی اصغر کلانتری سرمربی داماش گیلان شد

سرمربی سابق فجرسپاسی هدایت تیم تازه لیگ یکی شده داماش گیلان را برعهده گرفت.
کد خبر: ۱۲۱۸۳۱


به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ علی اصغر کلانتری سرمربی سابق فجرسپاسی پس از حصول توافق نهایی در مذاکره با دکتر پیمان بهاروند مالک جدید باشگاه داماش گیلان هدایت این تیم دسته اولی را برعهده گرفت.

کلانتری که سابقه دو صعود با تیم‌ فجرسپاسی و کسب نتایج درخشان با تیم‌های فجرسپاسی و برق شیراز را در کارنامه دارد؛ با پذیرش هدایت یکی از تیم‌های پرهوادار و تیفوسی استان گیلان حالا ماجراجویی جدید خود را در سرسبزترین خطه کشور آغاز خواهد کرد.

سرمربی جدید داماش گیلان سابقه دو صعود به لیگ برتر و همچنین یک قهرمانی با تیم‌ فجرسپاسی در لیگ یک را در کارنامه دارد؛ این مربی علاوه بر این دو سوابق درخشان در سه فصل مختلف با تیم‌های فجرسپاسی و برق شیراز نتایج فوق العاده‌ای را کسب کرده و در جمع مدعیان نیز قرار گرفته اما در هر سه مرتبه با اختلاف یک امتیاز و یا تفاضل یک گل از صعود به سطح اول فوتبال کشور و یا مرحله پلی آف لیگ یک باز مانده‌اند. او طی دو فصل با تیم فجرسپاسی به دلیل اختلاف یک امتیازی و یا یک تفاضل گل رتبه سومی لیگ یک را بدست آورده و با تیم برق شیراز نیز با اختلاف یک گل از صعود به مرحله پلی آف ناکام مانده است.

کلانتری فصل قبل پس از برکناری مجتبی توتونی از سرمربیگری ون پارس؛ هدایت این تیم اصفهانی را برعهده گرفت و از هفته بیست و هشتم به صورت رسمی بر روی نیمکت این تیم نشست و در مدت ۶ هفته حضور بر روی نیمکت ون پارس سه برد، یک شکست، ۲ تساوی و مجموعا ۱۱ امتیاز بدست آورد.

این مربی شیرازی از ۱۸ امتیاز ۶ مسابقه‌ای که هدایت ون پارس را برعهده داشت توانست ۲ امتیاز بیشتز از حداقل امتیازات ممکن را در این تیم کسب کند.

او پیش از پذیرش هدایت داماش گیلان در بین گزینه‌های اصلی تیم‌های ون پارس اصفهان، مس کرمان و پارس جنوبی جم برای سرمربیگری در فصل جدید رقابت‌های لیگ یک حضور داشت.

کلانتری در گفتگو با خبرنگار دی‌اسپورت با تایید خبر توافق‌اش با مالک باشگاه داماش گیلان اظهار داشت: طی چند روز مذاکرات مثبت و سازنده‌ای جهت شروع همکاری با دکتر بهاروند مالک باشگاه داماش گیلان داشتیم و در این راستا هم به توافقات خوبی دست یافتیم، برنامه‌هایم را به آنها ارائه دادم؛ هم من هم مدیران باشگاه داماش برنامه مدون و سه ساله‌ای برای حضور در لیگ یک و حتی صعود به لیگ برتر داریم و دیدگاه‌مان تقریبا نزدیک به هم است.

وی ادامه داد: قرار شد تا جهت انعقاد قرارداد طی رزهای آینده جلسه حضوری داشته باشیم.

سرمربی جدید داماش گیلان در پاسخ به این پرسش که آیا زمان آغاز تمرینات این تیم مشخص شده است؛ گفت: هنوز زمان آغاز تمرینات مشخص نشده است و باید ابتدا وضعیت بازیکنان و شرایط کلی تیم را بررسی کنم و بعد زمان آغاز تمرینات را مشخص کنیم.
ترند های روز