۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
اولین واکنش به انتقال امتیاز داماش به جهانبخش؛

آرمان: دیدار حیدری با من دوستانه بود/شاید موضوعی باشد!

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان می‌گوید دیدارش با خسرو حیدری دوستانه بوده و در این نشست هیچ گفتگویی در خصوص انتقال امتیاز داماش به علیرضا جهانبخش انجام نشده است.
کد خبر: ۱۲۱۹۷۲
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ با وجود اینکه طی روزهای گذشته ناصر زحمتکش مالک قبلی باشگاه داماش گیلان با دکتر پیمان بهاروند و جهانگیر عسکری بر سر انتقال امتیاز این باشگاه به توافق رسیده بودند؛ اما چند روزی می‌شود که انتشار تصویری از دیدار خسرو حیدری با جهانبخش آرمان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان گیلان شایعات انتقال امتیاز داماش به علیرضا جهانبخش ملی پوش گیلانی که زمانی در همین تیم داماش به میدان می رفت بوجود آورده و آن را تقویت کرده است؛ حتی گفته شد با توجه به ارتباط نزدیک جهانبخش با خسرو حیدری قرار است بازیکن سابق استقلال نیز هدایت لاجوردی پوشان رشت را برعهده بگیرد.

موضوع دیدار آرمان با مدافع سابق استقلال و همچنین ایجاد شایعه انتقال امتیاز داماش به علیرضا جهانبخش بهانه‌ای شد تا سراغ مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان برویم تا صحت و سقم این موضوعات را از وی جویا شویم.

جهانبخش آرمان در گفتگو با خبرنگار دی‌اسپورت در خصوص شایعه درخواست و انتقال امتیاز باشگاه داماش گیلان به علیرضا جهانبخش اظهار داشت: آقایان علیرضا جهانبخش و خسرو حیدری از دوستان خوب ما هستند؛ دیدار حیدری با من در حد دوستانه و در مورد موضوعات دیگری بود؛ در خصوص داماش تا الان برنامه‌ای از سوی آنها نشنیده‌ام؛ شاید واقعیت داشته باشد و در این خصوص با افراد دیگری صحبت کرده باشند اما من در جریان قضایا نیستم و به این فضا وارد نشدم.

آرمان ادامه داد: زمانی که این عزیزان پیش ما آمدند ۱۰ الی ۱۵ نفر دیگر هم حضور داشتند؛ در این جلسه در مورد شرایط کلی فوتبال گیلان صحبت شد اما اینکه صحبتی در مورد باشگاه‌داری آنها شود؛ صورت نگرفت.

ایشان افزود: آقای حیدری از دوستان قدیمی ما هستند و زمانی برای تیم‌‌های او در لیگ برتر قضاوت می‌‌کردم علاوه بر آن؛ ایشان همشهری من محسوب می‌شوند؛ همانطور که گفتم موضوعات کلی فوتبال گیلان مورد بحث قرار گرفت و چند بازدید و کار دیگری در استان داشتند که منجر به این دیدار شد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان در خصوص موضوع انتقال امتیاز داماش به دکتر پیمان بهاروند و اینکه آیا وی از این انتقال امتیاز آگاه است؛ بیان داشت: باشگاه داماش باشگاه خصوصی است و این حق را دارد امتیاز را بخرد یا بفروشد؛ هر شخص حقیقی و حقوقی هم می‌تواند برای باشگاه‌داری و خرید امتیاز با مالک باشگاه‌های خصوصی وارد مذاکره  شود؛ اما ما به کسی پروانه فعالیت می دهیم که اهلیت و توانمندی مالی آن اثبات شود.
ترند های روز