۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت؛

علی آل‌کثیر دومین مهاجم برتر لیگ یک شد

از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت مهاجم تیم فجرسپاسی به عنوان دومین مهاجم برتر فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک انتخاب شد.
کد خبر: ۱۲۲۱۱۷
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ دومین نظرسنجی بهترین مهاجم فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک پس از انتخاب و اعلام اسامی برترین مهاجمان این فصل با در نظرگیری معیارهای اعلام شده از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت ۱. تعداد بازی ۲. تعداد گل زده ۳. بیشترین حضور در تیم منتخب دی‌اسپورت در طول ۳۴ هفته مسابقاتی لیگ؛ از ساعت ۲۱ روز شنبه هشتم مردادماه آغاز و به مدت ۲ روز تا ساعت ۲۱ امروز دوشنبه دهم مردادماه برگزار شد‌.

در پایان مدت این نظرسنجی؛ علی آل‌کثیر مهاجم فجرسپاسی با کسب ۳۹ رای از جمع ۱۵۲ آرای ماخوذه و به لحاظ درصدی ۲۵/۶۶٪ کل آراء به عنوان دومین مهاجم برتر فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ لیگ یک از نگاه مخاطبان سایت دی‌اسپورت انتخاب شد.

بر اساس مقرارت نظرسنجی که پیش‌تر از سوی تحریریه سایت دی‌اسپورت اعلام شده بود؛ نفرات نخست نظرسنجی نخست و دوم بهترین مهاجمان لیگ یک در ترکیب اصلی و از بین نفرات دوم ۲ نظرسنجی که بیشترین آراء را از سوی مخاطبان به خود اختصاص دهند به عنوان نفر سوم بهترین مهاجمان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ انتخاب و در بین بازیکنان ذخیره قرار خواهند گرفت.

از این رو حسین شهابی مهاجم خیبر خرم‌آباد که کرسی دوم نظرسنجی دومین مهاجم برتر را با کسب ۳۲ رای و به لحاظ درصدی ۲۱/۰۵٪ کل آراء به خود اختصاص داد به عنوان سومین مهاجم برتر لیگ یک در لیست ذخیره تیم منتخب قرار گرفت.

تاکید می گردد تمامی نفرات حاضر در نظرسنجی و نفرات که عملکردشان در طول فصل مطلوب گزارش شده است جزو برترین مهاجمان فصل قبل لیگ یک محسوب می‌شوند و هدف از برگزاری این نظرسنجی صرفا انتخاب تیم منتخب فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ از نگاه مخاطبان بود. 
علی آل‌کثیر دومین مهاجم برتر لیگ یک شد

علی آل‌کثیر دومین مهاجم برتر لیگ یک شدعلی آل‌کثیر دومین مهاجم برتر لیگ یک شد

ترند های روز