۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

لوکاس کاندیدو به فولاد خوزستان پیوست

هافبک برزیلی فصل گذشته الظفره امارات شاگرد علیرضا منصوریان در فولاد خوزستان شد.
کد خبر: ۱۲۲۱۳۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، لوکاس کاندیدو که فصل گذشته در الظفره امارات حضور داشت و در لیگ برتر این کشور ۱۲ بازی انجام داد، پس از توافق با مدیران باشگاه فولاد خوزستان به جمع شاگردان علیرضا منصوریان پیوست.

این بازیکن ۲۹ ساله برزیلی که در کنار تخصص بازی در میانه زمین، توانایی بازی در پست‌های وینگر و پشت مهاجم را دارد، فصل گذشته یک گل و دو پاس هم در کارنامه خود ثبت کرد. لوکاس در سالیان اخیر علاوه بر بازی در لیگ برتر امارات، در سری A و B برزیل نیز به میدان رفته و حالا به جمع بازیکنان خارجی فولاد خوزستان اضافه شد.

کاندیدو که همراه با اتلتیکو مینیرو برزیل در لیگ‌های مختلف این کشور به میدان رفته و در فصل ۱۳-۲۰۱۲ قهرمانی لیبرتادورس را در آمریکای جنوبی به دست آورد، در باشگاه‌های ویتوریا و پونته پرتا برزیل نیز جزو مهره‌های ثابت بوده، اما طی یک فصل و نیم اخیر در الظفره امارات عضویت داشته است.

این بازیکن برزیلی علاوه بر انجام بازی در سری A و B برزیل و لیگ برتر امارات، تاکنون چهار بار در لیبرتادورس آمریکای جنوبی به میدان رفته و در فصل ۲۰۱۳ نیز دو بار در جام باشگاه‌های جهان همراه با اتلتیکو مینیرو فرصت حضور در زمین را پیدا کرده که اکنون راهی ایران شده و با فولاد خوزستان قرارداد بسته است.
ترند های روز