۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۹

رجائیان: اشتباه مدافعان و دروازه‌بان ما باعث گل پرسپولیس شد

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، اشتباه مدافعان و دروازه‌بان این تیم را باعث شکست شاگردان سیدمجتبی حسینی مقابل پرسپولیس دانست.
کد خبر: ۱۲۲۲۲۷
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم مقابل پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: فصل گذشته را هم با باخت یک بر صفر در زمین خودمان مقابل هوادار شروع کرده بودیم. بازی در نیمه دوم 60 به 40 در اختیار آلومینیوم بود. با وجود احترام برای پرسپولیس، این تیم فقط از تجربه‌اش استفاده کرد و به برتری دست یافت. اشتباه مدافعان و دروازه‌بان‌مان باعث گل خوردن آلومینیوم شد. به عقیده من بهترین نتیجه تساوی بود، با این حال به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی با اشاره به تخریب سکوهای ورزشگاه آزادی تصریح کرد: کار بازسازی ورزشگاه آزادی باید زودتر انجام می‌شد، ولی الان هم به فال نیک می‌گیریم. ورزشگاه آزادی آبرو و شخصیت فوتبال ملی و باشگاهی ماست. متأسفانه رختکن‌ها، نیمکت و سکوها به شکلی افتضاح بود که بازخورد خوبی نداشتیم. باشگاه‌های عربی را مثال می‌زنیم که رونالدو و بنزما را می‌گیرند، اما آنها ابتدا زیرساخت‌های خوبی می‌سازند. امیدوارم آقای عسگریان و همکاران‌شان استادیوم را به استانداردهای دنیا برسانند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در واکنش با گل مشکوک پرسپولیس که گفته می‌شود روی صحنه آفساید به ثمر رسیده است، گفت: در سایت‌ها خواندم گل آفساید بود، ولی اگر آفساید بوده یا نبوده باشد تا سیستم VAR نباشد، نمی‌توان خیلی اعتراض کرد. البته یک خطا هم روی میلاد فخرالدینی انجام شد که داور نگرفت.
ترند های روز