۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱

کنعانی‌زادگان: باز‌ی‌های پرسپولیس را در مشهد برگزار کنید

مدافع پرسپولیس می‌گوید اگر قرار است تا نیم فصل بازی‌ها در ورزشگاه آزادی بدون تماشاگر برگزار شود، بهتر است در مشهد یا شهری دیگر پذیرای حریفان باشند.
کد خبر: ۱۲۲۲۳۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ محمدحسین کنعانی‌زادگان بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته نخست فصل بیست و سوم لیگ برتر، گفت: همیشه بازی ابتدایی و شروع لیگ خیلی سخت است چرا که  هنوز هماهنگی لازم بین بازیکنان ایجاد نشده و تا بازیکنان به خوبی یکدیگر را بشناسند زمان می‌برد. خداراشکر شاکله پرسپولیس حفظ شده و البته دو، سه بازیکن از جمله من به تیم اضافه شدیم. توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و ان‌شاءالله پرقدرت این بازی‌ها را ادامه دهیم و این پیروزی‌ها با کلین شیت باشد.

وی در خصوص بازگشت به پرسپولیس گفت: همه می‌دانند که به عشقم تیم پرسپولیس برگشتم و همیشه این را گفته‌ام.

بازیکن پرسپولیس پیرامون عدم حضور هواداران در بازی نخست تصریح کرد: 80 درصد آمدنم به پرسپولیس به دلیل حضور هواداران بود و واقعاً دلم تنگ شده بود؛ ولی ان‌شاءالله فکری برای این موضوع کنند. اینطور گفته می‌شود که تا نیم فصل تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید ولی خواهش می‌کنم بازی را در مشهد یا یک شهر دیگر برگزار کنید که هواداران ما بتوانند به ورزشگاه بیایند. از مسئولان این قضیه را می‌خواهیم چرا که هواداران همیشه در سرما و گرما پشتوانه ما بودند.

کنعانی‌زادگان درباره صحبت‌های پیروانی در خصوص لزوم برگزاری بازی‌های پرسپولیس در تهران با حضور هواداران عنوان کرد: درست است که شاید تعداد 10 هزار هوادار سمت  وی آی پی امکان حضور نداشته باشند اما جایگاه روبه‌رو مشکلی ندارد و امیدوارم اجازه دهند هواداران‌مان در ورزشگاه حاضر شوند.

وی درباره صحبت با علیرضا بیرانوند حین مسابقه و تمجید از توانایی‌های وی اظهار داشت: همیشه در جریان بازی چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی به یکدیگر روحیه می‌دهیم و ان‌شاءالله همه آماده باشند.
ترند های روز