۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۷

فخرالدینی: کارشناسان ماجرای گل پرسپولیس را لوث نکنند

کاپیتان تیم آلومینیوم اراک گفت: بعضی از کارشناسان داوری مسئله را لوث نکنند و نگویند آفساید نبود!
کد خبر: ۱۲۲۲۳۴
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، میلاد فخرالدینی پس از شکست یک بر صفر آلومینیوم مقابل پرسپولیس گفت: تیم جوان و خوبی هستیم و خدا را شکر مقابل پرسپولیس که تیم خیلی خوبی است عملکرد خوبی داشتیم.

وی افزود: گل پرسپولیس آفساید بود ولی به هر حال اشتباه در فوتبال وجود دارد. علی نعمتی نیم بدن در آفساید بود ولی اشکال ندارد، تا زمانی که VAR نیاید اشتباه است اما فقط این را می‌گویم؛ بعضی از کارشناسان مسئله را لوث نکنند و نگویند آفساید نبود! آفساید بود و اشتباه شد اما نوش جان‌شان بردند. باید تلاش کنیم در بازی‌های بعد این نتیجه را جبران کنیم.

کاپیتان آلومینیوم اراک درباره عملکرد خوب خود در این مسابقه گفت: از زمانی که قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شده، انگیزه مضاعف پیدا کردم تا بهتر تمرین و زندگی کنم و شاید دوباره به تیم ملی دعوت شوم. موقعیتم را نتوانستم به گل تبدیل کنم  و از بچه‌های تیم عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاءالله در بازی بعد بتوانم جبران کنم.

«شاید اگر این صحنه گل روی دروازه پرسپولیس رخ می‌داد داور آفساید اعلام می‌کرد». فخرالدینی در واکنش به طرح این موضوع گفت:‌ اشتباهات جزو بازی است. اشتباه شده و نمی‌شود کاری کرد؛ نوش جان‌شان. ان‌شاءالله بازی‌های بعد جبران کنیم.
ترند های روز