۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۸

اوزونیدیس: نیمه دوم با همان سبکی که دوست داشتم بازی کردیم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در نیمه دوم بازی با فولاد خوزستان با همان سبکی بازی کردیم که خیلی دوست داشتم.
کد خبر: ۱۲۲۲۳۶
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، مارینوس اوزونیدیس پس از برتری 3 بر صفر گل‌گهر سیرجان مقابل فولاد خوزستان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، گفت: ابتدا کسب سه امتیاز بازی را به بازیکنانم تبریک می‌گویم. خیلی مهم بود که سه امتیاز هفته اول را کسب کنیم. می‌دانستیم مقابل تیم خوبی بازی خواهیم کرد. هر چند آنها مشکلاتی در ثبت قرارداد بازیکنان‌شان داشتند ولی تیم خوبی هستند. بازی را با استرس شروع کردیم و در نیمه خودمان توپ‌های زیادی از دست می‌دادیم. همین موضوع باعث شد فولادی‌ها چند فرصت به دست بیاورند. خوش شانس بودیم که توسط کوشکی صاحب پنالتی شدیم. محمدرضا اخباری برای کسب این سه امتیاز خیلی کمک کرد و روی صحنه‌هایی تیم ما را نجات‌مان داد، به خصوص توپی که به تیر برخورد کرد و در ادامه مهاجم حریف زد و اخباری آن را گرفت.

وی افزود: وقتی نتیجه 2 بر صفر شد، سیوهای اخباری باعث شد اعتماد به نفس‌مان بیشتر شود و بازی را آرام‌تر دنبال کنیم. در نیمه دوم شروع بسیار خوبی داشته و همان سبکی بود که توقعش را داشتیم و در ماه گذشته آن را تمرین کرده بودیم. با پاس‌های زیاد و حرکات بدون توپ کار را خوب پیش بردیم ولی نکته منفی عدم گلزنی بود. وقتی گل سوم را به ثمر رساندیم بازی را آرام‌تر دنبال کردیم و حریف دنبال گل بود. به بازیکنانم گفتم نباید مغرور شوند. باید خوشحال از این سه امتیاز باشند ولی باید بهتر از این بازی کنیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان گفت: از هواداران و بانوانی که به ورزشگاه آمدند، تشکر می‌کنم. جو بسیار خوبی در ورزشگاه بوجود آوردند و انرژی مثبتی به تیم منتقل کردند. در انتها باید بگویم ما برای تماشاگران بازی می‌کنیم.
ترند های روز