۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵

ربیعی: روی اتفاقات برنده شدیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اصلی‌ترین دلیل عدم کیفیت بازی با ملوان کیفیت بد ورزشگاه تختی انزلی بود.
کد خبر: ۱۲۲۲۳۸
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، محمد ربیعی پس از برتری 2 بر یک ذوب‌آهن اصفهان مقابل ملوان انزلی در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی با کیفیتی نبود و دلیل اصلی این اتفاق، کیفیت بد زمین بود. سه، چهار ماه پیش اینجا آمدیم و زمین ورزشگاه تختی انزلی با کیفیت بود ولی نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که امروز نمی‌توانستیم پاس بدهیم. بازی به سمتی می‌رفت که مطلوب نبود و روی اتفاقات برنده بازی شدیم. بازی به لحاظ فنی نمی‌توان برانداز کرد و بیشتر به سمت جنگ‌ها می‌رفت و قدرت ریسک را می‌گرفت. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با این شرایط آب‌وهوایی و کیفیت زمین جنگیدند و از فرصت‌ها استفاده کردند. فکر کنم ذوب‌آهن بیش از یکسال پیروزی خارج از خانه نداشت.

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان در واکنش به بحث وقت تلف کردن تیمش در نیمه دوم گفت: بازی اول و هوا شرجی بود و دو بازیکن تیم‌مان پای‌شان گرفت. من پنج تعویض را انجام داده بودم و بازیکن تیمم باید تعویض می‌شد. ملوان اواخر بازی فشار آورد و اجتناب پذیر بود که عقب‌نشینی کنیم.

ربیعی در خصوص عدم حضور تماشاگران در برخی از ورزشگاه‌ها خاطرنشان کرد: وقتی به انزلی می‌آیم لذت می‌برم. زمین خوب نبود ولی حضور هواداران ملوان لذت‌بخش بود. فکر کنم فقط امکان حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی فراهم نبود. تصویری از سکوهای ورزشگاه آزادی دیدم که امکان حضور تماشاگران نبود.

وی در پایان گفت: درست است که ذوب‌آهن پیروز شد ولی این تیم خیلی کار دارد. تیم جوانی هستیم و باید صبوری کنیم ولی به مرور شرایط بهتر خواهد شد.
ترند های روز