۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۷

خمز: تراکتور را با غرور بستیم و حالا هزینه آن را می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: حتی 10 درصد آن چیزی که به نام تراکتور باید باشیم هم نبودیم و سپاهان به پیروزی رسید.
کد خبر: ۱۲۲۲۴۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت، پاکو خمس پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم در سطح رقیب‌مان نتوانستیم رقابت کنیم و آنها خیلی برتر از ما بودند. ما امروز نتوانستیم به نحوی که دوست داریم توپ را حفظ کنیم. فکر می‌کنم 10 درصد از چیزی که باید باشیم نبودیم و سپاهان توانست پیروز شود.

وی درباره اینکه این دیدار یکی از خشن‌ترین بازی‌های لیگ بوده است، گفت: من این تیم را نساختم، چیزی که در ایران اتفاق می‌افتد این است که وقفه‌های زیادی در بازی ایجاد می‌شود، اما داور در سطح خوبی قضاوت کرد و فکر نمی‌کنم قضاوت او روی نتیجه تأثیرگذار باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در واکنش به سؤالی مبنی اینکه چگونه می‌گوید تیم را او نساخته است، توضیح داد: در اکثر گزینه‌ها اینطور نبوده است؟!

خمس در مورد انتقاداتی که به کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان داشته است، تصریح کرد: در نتیجه فکر نمی‌کنم تأثیر داشته باشد، اما روی شکل بازی تأثیر داشت. این بدترین زمینی بود که من در ایران دیدم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دیر باز شدن پنجره تراکتور در روند تیمش تأثیر داشته است، گفت: نه، ربطی نداشت.
ترند های روز