۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱

فکری: هوادار و مس بی‌حال بودند/ لک زرنگی کرد!

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران به این نکته اذعان کرد که دیدار تیمش با مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر کیفیت خوبی نداشت.
کد خبر: ۱۲۲۲۵۱
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمود فکری پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال هوادار مقابل مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی زیاد جاندار نبود. در نیمه اول موقعیتی ندیدیم و هر دو تیم بی‌حال بودند. شاید اولین بازی لیگ بود و نفس بازیکنان، نفس مسابقه نشده است و زمان نیاز دارند که آماده شوند. در نیمه دوم، با توجه به اینکه تمرینات‌مان را زود شروع کردیم دوندگی‌مان بهتر بود و حریف از دقیقه 60 به بعد افتاد. ما می‌توانستیم از این فرصت استفاده کنیم.

وی افزود: زمانی که تیم‌شان 10 نفره شد عقب نشستند. فکر کنم اگر بازیکنان‌مان خودباوری داشتند و شجاع‌تر بازی می‌کردند، موقعیت‌های زیادی می‌توانستند ایجاد کنند و بازی را می‌بردیم. بازیکنان باتجربه‌ای داشتیم که می‌توانستند کمک کنند، ولی یکسری نفرات جوان نیز فرستادیم که تعادل به وجود بیاورند که در نهایت نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی، شجاع‌تر بازی کنیم و بازیکنان بخواهند که ببرند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در واکنش به درگیری لفظی حامد لک با برخی افراد روی سکوها تصریح کرد: این زرنگی بازیکن حریف بود، چون 10 نفره شده بودند و می‌خواستند بازی را بخوابانند و وقت برود. ما نباید به سمت شلوغ‌بازی آنها می‌رفتیم. خدا را شکر بازیکنان هوادار وارد درگیری نشدند.

فکری راجع به بحث تعیین سقف بودجه برای باشگاه‌های لیگ برتری گفت: اصلاً اعتقادی به سقف قرارداد ندارم و هر تیمی هر چقدر درآمد دارد می‌تواند طبق رفتار جوانمردانه هزینه کند. تیمی مثل هوادار سقف بودجه‌اش 70 میلیارد تومان است و تیم دیگری که طرفدار دارد و بزرگ است، باید هزینه کند. سقف قرارداد یا بودجه برای فوتبال حرفه‌ای مناسب نیست، ولی باز که چنین قانونی نیز گذاشته شده است، فکر نکنم رعایت شده باشد.

وی درباره اینکه حامد لک واژه‌ای به کار برد که باید جریمه می‌شد، خاطرنشان کرد: اگر آن واژه را داور شنیده باشد، باید برخورد می‌کرد. چون بحث داور را مطرح کردید باید تشکر کنم که خوب بازی را قضاوت کردند.
ترند های روز