۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶

اعلام برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ یک

برنامه مسابقات هفته های اول تا سوم لیگ یک باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
کد خبر: ۱۲۲۳۰۷
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول - شنبه ۱۱ شهریورماه ۱۴۰۲
داماش گیلان - مس کرمان - ساعت ۱۸ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سایپا تهران - دریا کاسپین بابل - ساعت ۱۸ - ورزشگاه پاس قوامین تهران
مس سونگون ورزقان - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز
پارس جنوبی جم - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه تختی جم
نفت مسجدسلیمان - فجرشهید سپاسی شیراز - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان

یکشنبه ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲
شهر راز شیراز - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس شهربابک - میهن آریو اسلامشهر - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه سردار سلیمانی شهربابک
چادرملو اردکان - شهرداری آستارا - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه شهید نصیری یزد
نفت و گاز گچساران - خوشه طلایی - ساعت ۱۹:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد.

هفته دوم - یکشنبه ۱۹ شهریورماه ۱۴۰۲
دریا کاسپین بابل - مس سونگون ورزقان - ساعت ۱۷:۴۵ - ورزشگاه شهدا سیمرغ
میهن آریو اسلامشهر - شهرراز شیراز - ساعت ۱۷:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
خوشه طلایی - سایپا تهران - ساعت ۱۸ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهرداری آستارا – نفت مسجد سلیمان - ساعت ۱۸ - ورزشگاه وحدت آستارا
خیبر خرم آباد – مس شهر بابک - ساعت ۱۸ - ورزشگاه تختی خرم آباد
مس کرمان - نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۸:۱۵ - ورزشگاه امام علی(ع)  کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز - داماش گیلان - ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه حافظیه شیراز
خلیج فارس ماهشهر - پارس جنوبی جم - ساعت ۱۹- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

دوشنبه ۲۰ شهریورماه ۱۴۰۲
استقلال ملاثانی - چادرملو اردکان - ساعت ۱۹ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

هفته سوم - یکشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۴۰۲
سایپا تهران – فجر شهید سپاسی شیراز - ساعت ۱۷:۳۰ - ورزشگاه پاس قوامین تهران
داماش گیلان - استقلال ملاثانی - ساعت ۱۷:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
خوشه طلایی – مس کرمان - ساعت ۱۷:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
مس سونگون ورزقان - خیبر خرم آباد - ساعت ۱۸ - ورزشگاه یادگار امام تبریز
چادرملو اردکان - مس شهر بابک - ساعت ۱۸:۱۵ - ورزشگاه شهید نصیری یزد
شهر راز شیراز - خلیج فارس ماهشهر - ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
نفت مسجد سلیمان - میهن آریو اسلامشهر - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه تختی مسجد سلیمان
نفت و گاز گچساران - دریای کاسپین بابل - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
پارس جنوبی جم - شهرداری آستارا - ساعت ۱۸:۴۵ - ورزشگاه تختی جم
ترند های روز