۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵

اوزونیدیس: حضور قلعه‌نویی به بازیکنان استرس نداد

سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان با بیان اینکه «پیکان بهتر از ما بود و برای پیروزی تلاش کرد» از نتیجه رقم خورده ابراز نارضایتی کرد.
کد خبر: ۱۲۲۳۱۰
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مارینوس اوزونیدیس در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل پیکان که به تساوی صفر - صفر انجامید، گفت: پیکان بهتر از ما بود و محکم‌تر از بازیکنان ما بازی کرد. حریف برای پیروزی بیشتر از ما تلاش کرد. خیلی از بازیکنان ما خوب نبودند و با توجه به عملکردی که داشتیم، نتیجه بدی نگرفتیم.

وی با بیان اینکه گل‌گهر باید پیشرفت کند، گفت: باید بازی را بهتر شروع کنیم و در طول بازی به حریف خودمان اعتماد به نفس دادیم. این چند روز مشکلاتی داشتیم، اما باید در طول بازی مثبت و جنگنده باشیم که خیلی اینگونه نبودیم. تنها چیزی که این مسابقه برای من داشت، این بود که یک امتیاز گرفتیم. زمان کمی داریم تا آماده بازی بعدی شویم. برای کسب نتیجه بهتر باید عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان در مورد احتمال افزایش استرس میان بازیکنان تیمش، با حضور امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه پاس قوامین گفت: فکر نمی‌کنم حضور سرمربی تیم ملی باعث ایجاد استرس شده باشد. بد بازی کردیم، اما دلیل بر این نیست که بازیکنان ما خوب نیستند. بازیکنان خوبی داریم و از نتیجه راضی نیستم.

اوزونیدیس درباره انتقادات خود نسبت به کیفیت زمین‌های فوتبال در ایران تصریح کرد: دیگر درباره این موضوع حرف نمی‌زنم. باید زمین‌های بهتری در ایران داشته باشیم و زمین‌ها برای بازیکنان باید بهتر از این باشد.

وی در مورد نیاز گل‌گهر سیرجان به جذب مهاجم گفت: تیم ما همین است و باید با همین نفرات کار کنیم. به یکی دو بازیکن نیاز داریم، اما دو یا سه بازیکن گل‌گهر مانند تیکدری و برزای آمادگی خوبی نداشتند. در طول مسابقه به آنها زمان می‌دهیم. از کیفیت این نفرات مطلع هستیم و می‌دانیم این عملکرد، صددرصد بازی آنها نیست.
ترند های روز