۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۸

فکری: از یک بازی سنگین، ۳ امتیاز شیرین به دست آوردیم

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت: خداراشاکریم که توانستیم از بازی سنگین مقابل شمس آذر، ۳ امتیاز شیرین به دست آوردیم و معتقدم امروز ما مستحق پیروزی بودیم.
کد خبر: ۱۲۲۳۱۸
فکری: از یک بازی سنگین، ۳ امتیاز شیرین به دست آوردیم
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار با شمس آذر قزوین که عصر امروز در ورزشگاه سردار آزادگان برگزار و با نتیجه ۲ بر یک به سود هوادار تهران به پایان رسید، اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم در طول ۹٠ دقیقه موقعیت های خوبی را ایجاد کردند و بازی برابری را شاهد بودیم.

وی افزود: خداراشاکریم که توانستیم از این بازی سنگین، ۳ امتیاز شیرین به دست آوردیم. در نیمه اول هم موقعیت گلزنی داشتیم که به ثمر نرسید و در نیمه دوم به روند خود ادامه دادیم تا به گل برسیم.

سرمربی تیم هوادار تهران اضافه کرد: بعد از زدن گل دوم، شمس آذر فشار زیادی آورد اما بازیکنان ما بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و با دفاع جانانه ای که صورت گرفت، به حریف فرصت چندانی ندادیم و بر این اساس معتقدم امروز مستحق پیروزی بودیم.

فکری ادامه داد: میدان دادن به جوانان در بازی امروز و هفته گذشته موضوع مهمی است که ما در حال اجرای آن هستیم و امروز هم علیرغم این اقدام، شاهد بازی خوب و کم اشتباه بازیکنان بودیم.

وی همچنین به بازی تیم شمس آذر اشاره کرد و گفت: امروز بازی دشواری را در قزوین پشت سر گذاشتیم و مطمئن هستم شمس آذر برای رقبا دردسر ساز شود.

سرمربی تیم هوادار تهران در پایان از نحوه داوری بازی ابراز رضایت کرد و گفت: تیم داوری امروز بازی را به شکل خوبی مدیریت کردند و بابت این موضوع از آن ها قدردانی می کنیم.
ترند های روز