۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳

تراکتور - الشارجه؛ پُلی برای رسیدن به رؤیای هفتمین حضور آسیایی!

تیم فوتبال تراکتور در دیدار پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز به مصاف نماینده فوتبال امارات خواهد رفت.
کد خبر: ۱۲۲۴۰۲
به گزارش دی اسپورت، تیم فوتبال تراکتور ایران امروز (سه‌شنبه) در مرحله‌ پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا میزبان الشارجه امارات خواهد بود، تیمی که با جذب ستاره‌های فراوان حالا به یکی از اصلی‌ترین امیدهای فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده است و در اولین گام برای حضور در مرحله گروهی، باید نماینده امارات را از پیش رو بردارد.

تیم پاکو خمس که شروعی دور از انتظار در لیگ برتر داشت و مقابل سپاهان و پرسپولیس شکست خورد؛ حالا با چهره‌ای متفاوت و سرشار از امید به مصاف الشارجه خواهد رفت و مقابل چشمان پُرشورها و در ورزشگاه مملو از جمعیت یادگار امام (ره)، به دنبال هفتمین حضور آسیایی خود است.

تراکتوری‌ها در این راه اما کار راحتی برابر حریف اماراتی خود نخواهند داشت. الشارجه که چند روز پیش لیگ امارات را با بُرد مقابل تیم فرهاد مجیدی آغاز کرد، از ستاره‌های نامداری چون پاکو آلکاسر، میرالم پیانیچ، کایو و ... در ترکیب خود بهره می‌برد و قطعاً حریف سختی برای نماینده ایران خواهد بود.

خمس که تیمش در دو بازی قبلی در اکثر خطوط دچار مشکل و ناهماهنگی بود، در این بازی محمد نادری را نیز در اختیار ندارد تا کمی کار تراکتوری‌ها در خط دفاع پیچیده شود. هر چند در خط حمله نیز سرمربی اسپانیایی تراکتور نمی‌تواند فعلاً از مهدی عبدی استفاده کند و باید چشم امید به همان نفرات قبلی داشته باشد.

تیم تراکتور در صورت صعود به مرحله گروهی، چهارمین نماینده فوتبال ایران در فصل 24-2023 لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود و در سید چهارم این مسابقات نیز قرار خواهد گرفت.

دیدار تراکتور ایران - الشارجه امارات از ساعت 19:30 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.منبع: تسنیم


منبع: تسنیم
ترند های روز