۰۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱

اوزونیدیس: کسانی تاریخ را می‌سازند که به جنگ می‌روند

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از کادر فنی تیم نساجی به خاطر نوع شادی‌اش بعد از باز شدن دروازه این تیم عذرخواهی کرد.
کد خبر: ۱۲۲۴۶۶
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مارینوس اوزونیدیس در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل نساجی مازندران که با پیروزی یک بر صفر گل‌گهر همراه بود، اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی بسیار خوبی بود و خوشحالم هواداران را اینجا دیدم. این بازی یکی از دیدارهای خوب ایران بود و هر دو تیم دنبال ایجاد موقعیت گلزنی بودند. در نیمه اول بهتر از حریف بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی با بیان اینکه شاگردانش در آخرین لحظه نتوانستند از فرصت‌های خود استفاده کنند، تصریح کرد: طبیعی بود که نساجی در نیمه دوم بیشتر خطر کرد و به ما فشار آورد. حریف بازیکنان بلندقدی در خط حمله داشت و مشکلات زیادی در سمت چپ و راست ما ایجاد کرد. نساجی موقعیت‌های زیادی را از دست داد و ما هم فرصت داشتیم بازی را زودتر تمام کنیم که آن را از دست دادیم. از کسب سه امتیاز خوشحال هستیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

سرمربی گل‌گهر با اشاره به مصدومان تیم سیرجانی بیان کرد: فقط ما می‌دانیم در این لحظه چه مشکلاتی داریم. بازیکنان مصدومی داشتیم که این دیدار را از دست دادند. همانطور که قبل از بازی به بازیکنانم گفته بودم، کسانی تاریخ را می‌سازند که به جنگ می‌روند؛ نه غایبان. هواداران حریف فضای بسیار خوبی در بازی به وجود آوردند. خوب است که هواداران در ورزشگاه باشند و در طول مسابقه به بازیکنان ریتم بدهند.

اوزونیدیس از مربیان نساجی مازندران معذرت‌خواهی کرد و گفت: به کادر فنی نساجی احترام می‌گذارم و از آنها عذرخواهی می‌کنم. یکی از دستیاران ما در میان تماشاگران بودند و من به سمت او خوشحالی کردم، نه کادر فنی نساجی.

وی در مورد کار سخت بازیکنان گل‌گهر به‌خاطر شور تماشاگران نساجی عنوان کرد: به‌خاطر هواداران به بازیکنانک تأکید کردم توپ را از ابتدا در اختیار بگیرند و بر فضای ورزشگاه غلبه کنند. می‌دانستیم هواداران در دقایق پایانی مسابقه فشار می‌آورند و تلاش کردیم بازی را خوب آغاز کنیم.
ترند های روز