۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳

مکوندی: اخراج سرمربی روی تک تک بازیکنان اثر منفی گذاشت

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: طبیعی است با اخراج سرمربی از روی نیمکت تشنج ایجاد می شود و روی تک تک بازیکنان اثر منفی را می گذارد.
کد خبر: ۱۲۲۵۱۵
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بهروز مکوندی به جای عبدالله ویسی سرمربی اخراج  شده نفت، بعد از شکست 3 بر یک مقابل نساجی مازندران در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: به مردم خوب قائمشهر و استان مازندران سلام می کنم خوشحالم بار دیگر به این استان آمدیم و فوتبال بازی کردیم هرچند نتیجه خوبی به دست نیاوردیم. به مردم خوب قائمشهر و کادرفنی و بازیکنان نساجی تبریک می گویم و امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا این تیم موفق شود.

وی افزود: بازی بدی انجام ندادیم زمانی که صاحب توپ بودیم نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم اما نساجی هر وقت صاحب توپ شد و هر وقت نبض بازی را به دست آوردند هم با بازی خوبشان و هم از اشتباهات ما استفاده کنند.

مکوندی در مورد  تاثیر اخراج ویسی روی روند تیم نفت آبادان، گفت:  طبیعی است با اخراج سرمربی از روی نیمکت تشنج ایجاد می شود و روی تک تک بازیکنان اثر منفی را می گذارد،توانستیم این شرایط را به گونه ای کنترل کنیم، بعد از اخراج بازی خوبی انجام دادیم اما در شروع نیمه دوم  هم نساجی خیلی خوب نبض بازی را در دست گرفت و هم ما اشتباهات بدی کردیم و 2 گل خوردیم بعدش هم که ما نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.
ترند های روز