۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰

گل‌گهر و ملوان امتیازات را تقسیم کردند

در آخرین دیدار روز دوم از هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دو تیم گل‌گهر و ملوان در شهر سیرجان به نتیجه تساوی رضایت دادند.
کد خبر: ۱۲۲۵۱۶
گل‌گهر و ملوان امتیازات را تقسیم کردند
به گزارش وب سایت دی اسپورت، تیم‌های فوتبال گل‌گهر سیرجان و ملوان بندر انزلی از ساعت 20 امشب (سه‌شنبه) در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید.

گل‌گهری‌ها که در سه هفته ابتدایی دروازه خود را بسته نگه داشته بودند، در این بازی سرانجام طلسم دروازه‌شان شکست و ملوان در دقیقه 57 توسط رضا جعفری به گل رسید. با این گل خط تیره مقابل گل‌های خورده گل‌گهر هم پاک شد.

البته این پایان کار نبود و سعید سحرخیزان در دقیقه 70 کار را برای تیم میزبان به تساوی کشاند تا امتیازات مسابقه پنجم هفته ششم لیگ برتر بین دو تیم گل‌گهر و ملوان تقسیم شود.

احمد احمدی قضاوت دیدار گل‌گهر - ملوان را برعهده داشت. در این بازی سعید سحرخیزان از تیم گل‌گهر در دقیقه 87 با دریافت قرمز از زمین بازی اخراج شد. احمدی همچنین علیرضا علیزاده و علی‌اصغر عاشوری از تیم گل‌گهر و پیمان رنجبری از ملوان را با کارت زرد خود جریمه کرد.