۰۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱

فکری: بازی ما مقابل ذوب‌آهن آرامش خوبی داشت

سرمربی تیم فوتبال هوادار اعتقاد دارد بازی تیمش در خانه ذوب‌آهن در آرامش برگزار شده است.
کد خبر: ۱۲۲۵۳۸
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمود فکری در نشست خبری پس از دیدار شاگردانش مقابل ذوب‌آهن که با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوبی بود و غیر از آن بحث فنی، فکر می‌کنم دیداری بود که آرامش خوبی داشت. در واقع نه روی نیمکت‌ها تنشی داشتیم و نه داوران مشکل خاصی را داشتند و به خوبی توانستند بازی را کنترل کنند. یکی از مشکلات که شاید در بازی‌های پرتنش وجود دارد، نقش داور چهارم است، ولی داور چهارم دیدار امشب یکی از داوران باتجربه بود و خیلی خوب شرایط را کنترل کرد.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در ادامه افزود: درباره بازی نیز باید بگویم که تعویض زودهنگام ما شیرازه کار و برنامه‌ی‌مان را به‌هم ریخت و نتوانستیم در نیمه اول آن کارهایی را که می‌خواستیم، داشته باشیم. همچنینی سنگینی هوا نیز بر روی بچه‌ها تاثیر گذاشته بود، با این وجود بچه‌ها دوندگی خوبی داشتند و بازی را به خوبی کنترل کردند. همچنین با تعویض‌هایی که انجام دادیم، موقعیت‌هایی به وجود آوردیم و می‌توانستیم حتی در دقایق پایانی به گل نیز برسیم. شاید کمی در آن  لحظات کم‌دقتی کردیم. از طرف دیگر هم خط دفاعی و هم کل تیم به خوبی توانستند بدوند، بجنگند و دفاع کنند. ضمن اینکه فرصت‌های زیادی به حریف ندادیم و اگر هم فرصتی داده شد، دروازه‌بان‌مان به خوبی محافظت کرد. این یک امتیاز خوب برای ما بود و از تک تک بچه‌ها بابت تلاش‌شان تشکر می‌کنم.

وی درباره کسب پنج امتیاز در چهار بازی ابتدایی لیگ و اینکه پیش‌بینی‌ این مسئله را می‌کرد، گفت: ما اعتقاد زیادی داشتیم که در بازی گذشته‌مان به امتیاز و حتی پیروزی برسیم. کمی فضای آن دیدار به سمتی رفت که بازی از دست داور در رفت. تنش‌ها و شلوغی‌هایی که در کنار خط و همچنین داخل زمین به وجود آمد، کمی کار را سخت کرده بود، وگرنه می‌توانستیم در دیدار قبلی سه امتیاز را بگیریم و الان هشت امتیاز داشته باشیم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم. شما اگر دقت کنید، هر چه بازی سنگین‌تر باشد، بچه‌ها انگیزه بیشتری هم دارند. مطمئناً بازیکنان ما مقابل تیم‌های بزرگ انگیزه خواهند داشت. در مجموع برای هر بازی برنامه خواهیم داشت و ان‌شاءالله بتوانیم بازی به بازی جلو برویم و امتیاز بگیریم. درباره جایگاه‌مان در جدول نیز گفتیم که خیلی دنبال صدر و بالای جدول نیستیم، ولی اینکه بتوانیم رتبه‌مان را تک رقمی نگاه داریم، به اهداف باشگاه می‌رسیم.

فکری در مورد فضای تیم هوادار و شرایط این تیم تصریح کرد: نفراتی که اینجا هستند، تعدادشان زیاد نیست و در واقع تعداد تصمیم‌گیرندگان کم است و خیلی درست تصمیم می‌گیرند. همچنین آنها یک آرامشی را به کادر فنی داده‌اند. از طرف دیگر آن پشتیبانی لازم و تأمین مسائل مالی را به موقع انجام داده و پرداخت کرده‌اند. فضای خیلی خوبی است، فقط شاید تنها ایراد این باشد که تیم ما هوادار ندارد. البته داشتن هوادار، یک شمشیر دو لبه است؛ یعنی می‌تواند هم خوب باشد و هم بد، ولی در مجموع فضای خیلی خوبی را امسال در این تیم تجربه می‌کنم و ان‌شاءالله که این فضای دوستانه به همین شکل ادامه داشته باشد و در نهایت به اهدافی که داریم برسیم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع از بازیکنان جوانی که میدان داده‌ام، راضی هستم. جا دارد از بزرگان تیم تشکر کنم که این فضا را برای جوانان مهیا کرده‌اند که در این فضای خوب و دوستانه توانایی‌های خود را نشان بدهند. امروز هم مهدی باقری را به لیست جوانانی که میدان داده‌ایم، اضافه کردیم. در آن دقایق پایانی دیدار امروز و زمانی که بازیکنان جوان را به میدان فرستادیم، آنها خیلی بازی را نگه داشتند، موقعیت به وجود بیاورند و ضدحملاتی را طراحی کردیم که اگر کمی دقت می‌کردیم، در آن دقایق پایانی می‌توانستیم به گل برسیم که شاید کمی کم‌دقتی کردیم. در مجموع از بزرگان و همچنین جوانان تیمم ممنون هستم. در پایان نیز از نکیسا تشکر می‌کنم که به‌عنوان دوست و همبازی قدیمی به رختکن ما آمد. شاید ذوب‌آهن از اینکه سه امتیاز را نگرفته است ناراحت باشد، ولی گرفتن آن سه امتیاز به هر قیمتی شاید ارزش نداشته باشد. امروز فضای خیلی خوبی را باشگاه ذوب‌آهن به وجود آورد و رقابت‌مان در یک فضای جوانمردانه انجام شد.