۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷

مربی فولاد خوزستان: به آینده تیم فولاد امیدوار شدم

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی که امروز ارائه دادیم آینده روشنی برای تیم می‌بینیم.
کد خبر: ۱۲۲۵۴۶
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اولی گلادیسون، مربی برزیلی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از شکست 2 بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری در مورد چهارمین شکست متوالی این تیم در لیگ برتر و اینکه فولاد از گزینه‌های سقوط شد به شمار می‌رود، اظهار داشت: قبل از هرچیزی باید درگذشت یکی از پیشکسوتان رسانه در استان را تسلیت بگویم. بازی که امروز ارائه دادیم آینده روشنی برای تیم می‌بینیم. همانطوری که دیدید حمایت سراسری هواداران خوب را در ورزشگاه خانگی داشتیم، اما در این بازی‌ها و مقابل تیم‌های قدرتمند وقتی غفلت کنید در یک لحظه به ضرر شما تمام می‌شود.

وی افزود: پرسپولیس تیم جدیدی نیست که بخواهیم درموردش صحبت کنیم این تیم قدیمی و ریشه دار است و یکی از بهترین تیم های آسیاست و نتایجش در فصل های گذشته گویای قدرتش هست این بازی ها جزئیات و تمرکز مهم است و تجربه پرسپولیس بر تیم ما چربید و به پیروزی رسید.

مربی فولاد در مورد شرایط فنی این تیم  و تعویض های فولاد اظهار داشت: من چیزی در مورد تاخیر در تعویض ها متوجه نشدم  اما اگر بازیکنان نمی آمدند و گل می خوردیم می گفتید چرا تعویض نکردید یا برعکس ، فوتبال غیر قابل پیش بینی است و با لحظات پیش می رود. تعویض ها به صورت مشورتی با تمام مربیان تیم انجام می شد. 

وی تصریح کرد: ما برای رهایی از این شرایط کار می کنیم هم قوای ذهنی و فیزیکی را در این سه هفته افزایش بدهیم و یقینا کار کرده ایم در گذشته اما در این مدت تلاش می کنیم از بحرانی که داریم خارج شویم و روی دو مقوله ذهنی و فیزیکی بازیکنان و مسایل فنی دیگر کار می کنیم تا تیم هماهنگ تر شود.

وی در مورد نقل و انتقالات تیم فولاد و اینکه خودش در تیم می ماند یا نه مترجمش گفت: باشگاه اعلام کرده او  با باشگاه قرارداد دارد و به قراردادش پایبند خواهد بود و در مورد نقل و انتقالات اول فصل هم این مربی در تیم حضور نداشته و بعد به جمع تیم اضافه شده است در مورد جذب بازیکن جدید هم باید بگویم که  فهرست تیم تکمیل است و امکان جذب بازیکن جدید وجود ندارد.