۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
نگرانم واقعا خودت را زنده به گور کنی! 

اشکش: ۷گل پیشکش، یکی را می زدید داداش!

ابراهیم اشکش واکنش تندی به صحبت‌های اخیر مهدی رجب‌زاده، همتای خود در فجرسپاسی، نشان داد.
کد خبر: ۱۲۲۶۲۳
اشکش: ۷گل پیشکش، یکی را می زدید داداش!
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ ابراهیم اشکش، سرمربی نفت مسجدسلیمان، در گفت‌وگو با سایت این باشگاه، درباره بازی تیمش مقابل فجرسپاسی اظهار کرد: فجرسپاسی تیمی است که بسیار زودتر از ما در پیش فصل کارش را شروع کرد. آنها تیمی خوب داشتند که دست‌نخورده باقی ماند و نفرات خوبی مثل عباس بوعذار و محمد کاظمی که از بهترین های لیگ برتر بودند جذب کردند و ابوالفضل بابایی را دارند که به زودی پدیده خواهد شد. را هم جذب کردند. آنها در طول بازی به واسطه هماهنگی بیشتر نسبت به ما در چرخش توپ موفق‌تر بودند و این هم طبیعی بود. به هر حال ما ترکیبمان دستخوش تغییرات زیادی شده و بسیاری از بازیکنان خود را هم به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم. با این حال اینکه بگویند در خلق موقعیت آنها خیلی خوب بودند، نه اینطور نبود. یکی دو فرصت گلزنی داشتند که آن هم چیز خاصی نبود. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را در هفته اول بگیریم و تقدیم هواداران خود کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به صحبت‌های مهدی رجب‌زاده در پایان بازی گفت: فجرسپاسی سال گذشته با بازیکنان پرتعداد لیگ برتری و با هدایت ایشان با وجود حمایت‌های خاصی که می‌شد، اما متاسفانه به دلایل فنی به لیگ برتر نرسید. از نظر من لیگ یک پارسال ضعیف‌ترین لیگ ده سال اخیر بود اما در همین لیگ ضعیف هم ایشان نتوانست تیم محبوب شیراز را به لیگ برتر بیاورد. همین امسال هم پیش فصل خوبی داشتند و بهترین سربازان کشور را جذب کرده‌اند و وقتی با این شرایط وارد مسابقات می‌شوند و در هفته اول برای ایشان سخت است که مقابل نفت مسجدسلیمان تازه شکل گرفته ببازد.

اشکش گفت: ایشان صحبت‌هایی کرد که در شأن و شخصیت خودش و مردم شریف استان فارس و تیم ریشه‌دار فجرسپاسی نیست. اینکه بگوید اگر تیمم آنطور بازی کند، خودش را زنده به گور می‌کند، تزریق یاس و ناامیدی به جامعه است. من واقعا برای ایشان نگران هستم! نگرانم که در ادامه فصل این کار را با خودش بکند! خواهش می‌کنم این تفکر منفی را از ذهن خودش بیرون بیاورد!

سرمربی نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: ایشان گفته‌اند که ما وقت تلف می‌کردیم؛ داور بازی 11 دقیقه وقت اضافه گرفت، فرض کنید 30 دقیقه هم بازی را خواباندیم، آن 70 دقیقه دیگر را چه کار می‌کردید داداش؟ شما برای من قابل احترام هستید، اما در تمام دوران مربیگری‌ات به کدام تیم 7 گل زده‌ای که بخواهی به ما بزنی؟ 7 گل پیشکش، کاش یکی را می‌زدی و اینقدر شلوغ نمی‌کردی!

اشکش افزود: باختن سخت است و من هم حق می‌دهم؛ حرف‌ها و رفتارهای ناشایست ایشان درباره خودم مهم نیست و گذر می‌کنم. به هر حال ایشان باید برای جواب دادن به مردم شیراز یک حرفی برای گفتن داشته باشد، من می‌بخشم، اما رفتار ایشان و بی‌احترامی‌اش به آقای مجید باقری‌نیا، یکی از پیشکسوتان ارزنده فوتبال، را نمی‌توانم نادیده بگیرم و نمی‌بخشم. به آقای رجب‌زاده پیشنهاد می‌کنم مسیرش را در زندگی عوض کند، داداش، فقط در کلام دم از اخلاق مداری نزن و در عمل هم اخلاق مدار باش.  او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:

وی  درباره تیم بزرگ مسجدسلیمان صحبت‌هایی کرد که از نظر من بسیار احساسی بود. یک مربی نباید تا این حد احساسی شود. مربی باید حرف‌هایش را داخل زمین بزند، باید آنقدر مسلط باشد که کنار زمین با تفکراتش گره‌های تاکتیکی را باز کند. مربی باید داخل زمین خودش را نشان بدهد، نه بعد از بازی با لب و دهان و با مصاحبه! ایشان به جای حرف زدن بیشتر روی تیمش کار کند و به این فکر کند که چرا فجرسپاسی با آن همه امکانات فصل پیش در ضعیف‌ترین لیگ یک ده سال اخیر نتوانست بالا بیاید.فجرسپاسی پیشکسوتان ارزنده‌ای دارد و وقتی هدایت این تیم بزرگ به ایشان داده شده باید بتواند تیمش را خوب مدیریت کند و نتیجه بگیرد.

اشکش در پایان درباره مشکلات موجود در بحث بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نفت مسجدسلیمان گفت: ما از نظر مالی جزء 8 تیم اول لیگ یک هم نیستیم اما ثبات مالی داریم و سعی کرده‌ایم در نقل و انتقالات تیم سازی کنیم. از مدیران باشگاه و مجموعه شهری و استانی تشکر می‌کنم که قبل از بازی اول خیلی از بدهی‌ها را جمع و جور کردند و ان‌شاءالله به زودی بقیه مشکلات هم مرتفع می‌شود. ما در بازی اول تعداد زیادی از نفرات را نداشتیم و ان‌شاءالله این مشکلات حل می‌شود و با ترکیب کامل در بازی با شهرداری آستارا حاضر می‌شویم.